Witanko :evil_lol:
Efuni zgorszylas sie ?? bom po Ali nie widac :evil_lol:
Julia my nie wymiekli ale na gie gie sie przenieslismy :evil_lol: :evil_lol:
hehe smieszne :evil_lol: :evil_lol: wlasnie popijam pifko :evil_lol: :evil_lol:
a wczesniej bylam w strazy :evil_lol: :evil_lol: a co steskniliscie sie za mna??:evil_lol:
Ty juz dobrze wiesz co :evil_lol: :evil_lol:
[url]http://images24.fotosik.pl/23/27ff6678ea53a9ae.jpg[/url]
choc sprobuje tylko kawalek :evil_lol: :evil_lol:
a ja mam lodziki w lodowce i chyba zaraz pojde po nie by sobie pojesc :evil_lol: :evil_lol:
wiedzialam ze masz ochote :evil_lol: i nie bede ciii:evil_lol: