[quote name='Dygotka']Nieszkodzi Res ;)
Solange : Dinarek jak zwykle bosko !
co do zabiegu : Dzieki , chodz to niezmienia faktu ,że się boje bardziej od Nesci :P Mam złe wspomnienia co do Dygotki po sterylizacji :/
Ale będze oky ! :D
Pozdrawiam[/quote]
wiem, ze i tak bedziesz się denerwować, ale moze trochę bedziesz spokojniejsza jak napiszę, ze ok dwa miesiace temu mój york miał usuwany kamień pod narkozą, a to już niemłody psiak bo ma 11 lat:cool1: