[quote name='gosikf & dogs']No i właśnie oto chodzi...Nie chcę nikogo narażac na jakiekolwiek urazy, psa, dziewczyny czy konia. Jeżeli można tego uniknąc, to wolę z tego skorzystac.
Lepiej zapobiegac niż leczyc...
LALUNA mówiła mi, że nawet na ulicy może zdrazyc się straż miejska na koniach, a Zeus będzie sobie akurat biegał i zaatakuje konie straży m. To też może się zdarzyc ale mniejsze prawdopodobieństwo.
W sumie nie mogę sobie wyobrazic takiej sytuacji ale nie mam takich możliwości żeby zniczulac go na konie gdyż nie mam żadnej zaprzyjaźnionej stadniny...[/QUOTE]
Może Cie to spotkać wszędzie i to pewnie niespodziewanie - czy to straż czy jakiś festyn, może nawet sarna w lesie? Ja bym nad tym pracowała, bo czy będziesz z nim zawsze na lice chodziła? Koty gania? robimy off topic ... :lol: