-
Posts
2316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cyraneczka
-
[quote name='kompik3']MARGREITA Artico Encanto -I ex, zw.mł. BOB,III BIS JUNIOR,II NAJLEPSZY PIES ODDZIAŁU LUBELSKIEGO, BEST IN SHOW !!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) NOWY MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POURPLE RAIN Galladria-Vovitatis - I ex CWC NSWR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Arktogea Estonia - I ex CWC !!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE] [B][COLOR=royalblue]Super!!! Młoda dała czadu!!! Wielkie gratulacje!![/COLOR][/B] Dodam jeszcze, że: [B][COLOR=darkorange]Arktogea KATRINA - 1, CWC[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ANAIS ANAIS Fortunatus Poland, 1, Best Baby, Best In Show Baby!!![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorchid]Gratulacje dla zwyciezców!!!!![/COLOR][/B] ARKTOGEA LARA Fortunatus Poland FCI - Zw.Mł., NJwR ARANKA Zew Wolności FCI - 1, CWC Arktogea EVEREST - 2, dosk. IMZADI IMPERO Princess Of North -1 dosk EXCEPTION Of Aqua Ice - 1, CWC
-
[B][COLOR=darkorange]Wielkie gratulacje Ewa i Jose!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Gratki dla wszystkich zwyciezców!!![/COLOR][/B] Poprosimy o pełne wyniki :)
-
[COLOR=#990000]SIBERIAN HUSKY[/COLOR] [COLOR=#990000]PSY[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa szczeniąt[/COLOR] [COLOR=#990000]1[/COLOR] ([COLOR=#990000]445)[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa pośrednia [/COLOR][COLOR=#990000]1[/COLOR] [COLOR=#990000](446)[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa otwarta 1 (447)[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa championów[/COLOR] [COLOR=#990000] [COLOR=black]Snowmist's ONTARIO TREASURE[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=#990000]SUKI[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa baby[/COLOR] ANAIS ANAIS Fortunatus Poland [COLOR=#990000]klasa szczeniąt[/COLOR] [COLOR=#990000]1[/COLOR] [COLOR=#990000](450)[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa młodzieży[/COLOR] MARGERITA Artico Encanto [COLOR=black]MIGOTKA Z Krainy Nigdy Nigdy[/COLOR] [COLOR=#990000]klasa pośrednia [/COLOR] Arktogea KATRINA [COLOR=#990000]klasa otwarta [/COLOR] PURPLE RAIN Galladria-Novitaris ?? [COLOR=#990000]klasa championów [/COLOR] Arktogea ESTONIA [COLOR=#990000]klasa weteranów[/COLOR] JAGIENKA z Coyoacan
-
[B][COLOR=red]KAILUA de Ciukci - BOB, III BOG[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]GRATLACJE!!!! [/COLOR][/B]Czy możemy prosić o resztę wyników???
-
[SIZE=4][COLOR=#ff8c00]ARKTOGEA LARA Fortunatus Poland [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Zw.Mł., BEST JUNIOR, IV BIS JUNIOR!!![/COLOR][/SIZE]
-
To była dla nas bardzo udana wystawa! Pomimo uporczywego wiatru i chłodu bardzo dobrze spisały i się wszystkie nasze psiaki i te z przydomkiem Arktogea :-). [INDENT] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]:loveu::multi: EXCEPTION Of Aqua Ice :multi::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=red]CWC, NPwR, BOB[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=5][COLOR=teal] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=teal][B]Arktogea EMMANUELLE :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=teal]CWC, NSwR[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=5][COLOR=teal] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=teal][B]Arktogea KATRINA :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=teal]CWC[/COLOR][/SIZE] Pozostałe wyniki, które pamiętam: [SIZE=4][COLOR=darkorange]ANCHORAGE Fortunatus :multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange]Best Veteran[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange]ARKTOGEA LARA Fortunatus Poland :multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange]Zw.Mł., BEST JUNIOR[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange]ANAIS ANAIS Fortunatus :loveu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkorange]II,wo (kl.baby)[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=magenta]Wielkie gratulacje dla p. Ewy, Agnieszki, Asi, Jurka, Louise, Grzegorza i pozostałych zwycięzców!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] :multi::multi::multi::multi: [/CENTER] [/INDENT]
-
[B][COLOR=red]Gratulacje dla polskiej ekipy! [/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Aranka- to teraz czekamy na Championat Niemiec![/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']a wiecie czy ktos na dogo sprzedaje teraz moze stare numery?[/QUOTE] Ja nie wiem, ale w redakcji można archiwalne jakoś taniej kupić.
-
To, co kocham najbardziej, czyli moja francuska miłość ;)
Cyraneczka replied to Aarionne's topic in Galeria
[quote name='Aarionne']A to jest mój Król! [/QUOTE] Zaglądam, patrzę i oczom nie wierzę, że jeszcze nie pochwaliłaś się pełną sesją Stefana... To ja się pochwale w takim razie :-))) [url]http://www.foto-zaneta.pl/galeria-buldog-stefan.html[/url] -
Macie już nowego PP? W kwietniowym numerze są fajne rasy, a w majowym zapowiadają się jeszcze fajniejsze :-) W skrócie w aktualnym: [B]RASY: [/B]chow-chow, dog argentyński, mały munsterlander i w typach hawańczyk [B]Temat miesiąca: [/B]Kontrowersyjny impuls (co myślicie na ten temat?) [B]Prawo: [/B]Sprzątanie po psach - fajny nowy dział [B]Pomysł na życie: [/B]piegowate szczęście (o dziewczynie, która ma wystawowe setery angielskie i wciągnęła się w wystawy) [B]Zdrowie: [/B]Niekonwencjonalne metody leczenia (ciekawy artykuł o akupunkturze, homeopatii i innych tego typu metodach) [B]Fotoszkoła:[/B] O pogodzie do fotografowania Jeszcze inne fajne teksty, już nie będę wymieniać... Myślę, że to całkiem ciekawy numer, polecam!
-
Saymon vel Rune- ma już swoją Panią i swój Dom - dziekujemy :)
Cyraneczka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest! Znowu się w nim zakochałam - uwielbiam rude haszczaki, a złote w szczególności :-). Trzymam kciuki, żeby znalazł domek. -
Vi międzynarodowa wystawa psów rasowych w katowicach
Cyraneczka replied to Dominik- HANDLING's topic in Wystawy
[B][COLOR=teal]Gratulacje!!! Piekna suczka, należało jej się :-).[/COLOR][/B] Czy moze ktoś wstawic pozostałe wyniki?? -
[B][COLOR=darkorange]Gratulacje dla zwycięzców!!![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Gratulacje!!![/COLOR][/B]
-
Super! Wielkie dzięki!
-
Przeglądałam dziś stronę światówki i za nic nie mogę znaleźć terminów zgłoszeń i opłat... Chyba mi na oczy padło... Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie to znajdę lub wkleić tabelkę z terminami i opłatami??? A może już nie przyjmują??
-
[COLOR=red][B]Wielkie gratki!!!![/B][/COLOR] Tak, Piotr był z Amirem.
-
Czy ktoś z haszczaków był na tej wystawie??? Jak poszło naszym?? W rozpisce są 2 husky: PSY - RÜDEN Klasa Championów - Championklasse 1 228 - 228 SUKI - HÜNDINNEN Klasa Championów - Championklasse 1 229 - 229
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Cyraneczka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=seagreen]Ja też trzymam mocno kciuki za Jasperka!!!!![/COLOR][/B] Przypadł mi do gustu ten psiak, moze dlatego, ze wyjątkowo lubię pinciaki :-). Mam nadzieję, że ułoży sobie dobre relacje w nowym domku! Czy ten domek do z ogłoszenia w PP???? Jeśli tak, to mamy 100% skutecznosci dla husky w ostatnich dwóch numerach :-). Na nastepny miesiąc już zapowiadziałam Kizi - sikającego szczeniaczka z dogo. Mam nadzieję, że również uda jej się znaleźć dobry domek. -
[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=darkorange][COLOR=red]WOW!!![/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]No to wspaniały sukces!!!! [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=blue]GRATULACJE!!![/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:[/CENTER]
-
[B][COLOR=red]Gratulacje dla nowych championów oraz tych, którzy rozpoczęli championaty![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][SIZE=5][COLOR=seagreen]Wielkie gratki dla Norinki!!!!:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=5][COLOR=royalblue]Wielkie gratki Bartek i Virginia!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=darkorange]Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, szczególnie dla naszego wnuczka Stormiego!!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE=5][COLOR=red]Super! Gratulacje!!!![/COLOR][/SIZE][/B] W młodzieży suczek: EXTRAVAGANCE Of Cool Water - II, Zw.Mł., NJwR Arktogea Larna Fortunatus Poland - III :-)