-
Posts
349 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RobinCzWa
-
Denisek super, rzeczywiście widać że to atleta. Troszke przejechałem mojego Roniego trymerkiem, bo już sporo mu włosków wyłaziło i zobaczyłem że w okolicach kłebu ma takie brązowawe odcienie: [img]http://www.prenet.pl/~robin/23marzec/23-03-2005%2023-21-58(2).jpg[/img] Mam nadzieje, że mu to zjaśnieje, a Wy jak myślicie? Może powinienem zmienić karme? - teraz je Bewi Dog - Puppy Gravy
-
[quote name='malawaszka']Robin dziękuję - pieniążki dotarły i tym samym mam juz od Was 180 zł :angel: cudownie - bardzo dziękuję i zaraz wysyłam 300 zł na sterylizację suczek :fadein:[/quote] To super, teraz czekamy na jakieś info gdy już będzie coś wiadomo.
-
Florance, a Ty co, zaniedbałaś nas ostatnio strasznie jeśli chodzi o zdjęcia małego. Wiem, że teraz bidulka chora, ale może masz coś starszego czego jeszcze nie widzieliśmy. Bubel jest starszy tylko o 1miesiąc od mojego Roniego więc tym ciekawiej oglądać takie fotki.
-
Trzymaj sie maluchu, musisz z tego wyjść. Trzymamy kciuki
-
Całe szczęście że Roni jest u mnie. Hodowla hodowlą, ale skoro wzieli psa w wieku 3,5 mies to do 5go miesiąca przy normalnych ludziach pies by tak nie zdziczał. Podejrzewam że pies był pewnie trzymany zamknięty sam sobie w pokoiku, bo państwu jest tak wygodniej. Przecież to nie do pomyślenia żeby pies gryzł właściciela gdy ten chce go podnieść. Miejmy tylko nadzieje że piesek jest zdrowy bo cholera wie co oni z nim wyprawiali.
-
No cóż ja sie odważyłem i troszke mu dzisiaj powyrywałem tak ze 3 minutki, ale nie wiem, albo go to boli - choć nie piszczał, ale już napewno tego nie cierpi - musiałem być twardy, bo mi sie wyrywał. Efektów co prawda nie widać, ale myśle że jeżeli będziemy to robić systematycznie to kiedyś zobaczę gołe uszka.
-
[quote name='madzior_ka']śliczne zdjecia i z tego co widze to maluszek biega souszczony, grzecznie się słucha, nie ucieka? to super, że go od małego przyzwyczajacie:) a jak akceptuje już smycz?[/quote] Generalnie słucha sie - przychodzi na zawołanie bez problemów, ale tylko do mnie :). Generalnie na smyczy chodzi tylko gdy pojawi sie jakiś pies co do którego mam wątpliwości. Smycz akceptuje, już mu chyba przeszło. Jedyny problem to jak chyba u większości szczeniaków - to to że chciałby poznać wszystkich i wszystko, a takiego malucha każdy chce głaskać i zanim zdąże cokolwiek zrobić to on już jest głaskany. Wcześniej od razu w takiej sytuacji szedł za nowo poznaną osobą i miał mnie gdzieś, ale powoli sie to zmienia.
-
[quote name='malawaszka']no to jeszcze kilka sznaucerków ode mnie :fadein: mini czarne ale nie pamiętam co to było :oops: chyba samce [img]http://img82.exs.cx/img82/5117/p31800203bb.jpg[/img] [img]http://i134.exs.cx/img134/5999/p31800217do.jpg[/img] [/quote] Świetne zdjęcia, tym bardziej że jest na nich i moja podobizna, a byłem przy tym ringu raptem może ze 3 minutki :D
-
No prosze, na tej pierwszej, nawet ja jestem :D
-
Malawaszka, ja tez wysłałem, ale dopiero dzisiaj, więc powinny Ci dojść jutro, najpóźniej pojutrze, więc może jeszcze nie wysyłaj.
-
Wiem że świętokrzyskie do bogatych nie należy (zresztą miało sie to nazywać starpolskie - połączone kieleckie z częstochowskim ze stolicą w Częstochowie), ale jakoś nam sie żyje znacznie gorzej odkąd jesteśmy wcieleni do śląskiego. Na tym że jesteśmy w ślaśkim tylko tracimy, a nie zyskujemy kompletnie nic. Skończyła sie kasa, bo okazuje sie że wszystko jest bardziej pilne na slasku niz u nas i tak to sie niestety jak na razie kreci, ale to już jest zupełnie inna bajka i nie o tym mówiłem.
-
To nie tak, zrozum że dla nas to jest tragedia że jesteśmy pod ślaskim zaborem, chcieliśmy już prędzej do świętokrzyskiego niż do śląskiego, ale sie nie udało. Pozostaje tylko żyć nadzieją że to sie zmieni. Szanuje ludzi za to kim są a nie za to skąd pochodzą, ale chciałbym żeby też uszanowano nasze poczucie przynależności. Nie atakuje Cie jako osoby, bo szanuje Cie chociażby za to co robisz dla biednych piesków, więc sie nie obrażaj.
-
Jaką przeszłością, czy Ty naprawde nie widzisz różnicy pomiędzy województwem śląskim a Śląskiem. To są zupełnie dwie różne rzeczy.
-
W Warszawie też słyszałem śląską mowę, ale to jeszcze nie znaczy że leży ona na śląsku. Slyszałaś widocznie ludzi [u]ze śląska[/u] którzy do Częstochowy przyjeżdzają [u]ze śląska[/u].
-
Że niby gdzie mówią po śląsku - w Częstochowie ????????? Z małopolską też sie nie identyfikuje, choć z Krakowem napewno mamy dużo więcej wspólnego niż ze Śląskiem, przynajmniej historycznie ten sam kraj, a pomiędzy Częstochową a Śląskiem przebiegała granica państw. No ale to nie miejsce na wywody historyczne, ja tylko grzecznie proszę żeby nikt nie użwał śląskich skojarzeń w stosunku do mojego miasta, bo działa to na mnie jak płachta na byka.
-
Posłuchaj, Częstochowa nie jest, nigdy ale to nigdy nie była i nigdy nie będzie na Śląsku. To że jesteśmy w województwie Śląskim to nie znaczy że jesteśmy na Śląsku. Proszę to sobie dokładnie zapamiętać bo od razu podnosi mi sie ciśnienie jak ktoś tak mówi.
-
[quote name='Ka-Vanga'] Robin a Ty czemu nie podszedles :evil: :P .[/quote] Ka-Vanga, tak jak już wcześniej pisałem Madziorce, praktycznie cały mój czas spędziłem przy pieprzakach, gdzie spotkałem tylko Agatke, nie wiem może tam ktoś jeszcze był z Dogomani ale go nie poznałem. Tak mnie tam przytrzymało, że jak sie zorientowałem która godzina to poszedłem szukać wilczarza na którego tak sie nastawiłem, a którego jeszcze nigdy nie widziałem live. Byłem przez moment po drodze przy 9tym ringu, ale akurat było jakieś zamieszanie. Czas miałem mocno ograniczony bo Roni został sam w domu, a ja nie jestem ze Śląska więc dojazd też chwilkę trwa. Poza tym na popołudnie mieliśmy umówionego weterynarza - szczepienia Roniego. Gdy będę na kolejnej wystawie to Roni będzie już starszy i nie będzie takiego pośpiechu - wtedy z pewnością nadrobimy zaległości. Swoją drogą gdyby każdy miał w profilu swoje zdjęcie, czy w jakimś osobnym topicu to byłoby zdecydowanie łatwiej znaleźć osoby których nie zna sie na żywo.
-
[quote name='dorotak']Nareszcie zdjęcia! :multi: Lambik cudowny :iloveyou: Robin, świetne zdjęcia. Mi się zwłaszcza spodobało to: [img]http://www.prenet.pl/~robin/katowice_pliki/image037.jpg[/img] Pani też ma niezłe kątowanie :cunao: :cunao: :cunao:[/quote] To zdjęcie dla Ciebie może nie mieć żadnej wartości, ale dla Agatki wręcz przeciwnie :D
-
[quote name='Mek']Robin uaktualnij galerie na srtonce o swoim szczeniaczku.[/quote] Galeria uaktulniona o zdjęcia z dzisiejszego spacerku, mam też kilka z poprzednich dni - w najbliższym czasie je zamieszcze. Zapraszam
-
zdjęcia pieprzaków mini z Katowic: [url]http://www.prenet.pl/~robin/katowice.html[/url] Zapraszam
-
No to chyba będę pierwszy - zdjęcia z Katowic - pieprzaki. Prosze nie narzekać na jakość bo warunki były fatalne - zdjęcia robione pod światło dzienne zza okna, a wewnątrz zero sztucznego oświetlenia. [url]http://www.prenet.pl/~robin/katowice.html[/url]
-
Powiedzcie mi kochani czego używacie do usuwania włosków z uszu. Jakoś mam obawy że sprawie niepotrzebny ból mojemu Roniemu, a włoski już trzeba usuwać. Czego używacie do czesania brody - w kolicach oczu - ja używam malutkiego grzebienia, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł?
-
Ja w sumie to rozmawiałem tylko z Agatką, bo była przy pieprzakach przez jakąś chwilkę. Wydaje mi sie że Cie jednak widziałem - tak kojarząc ze zdjęć z netu - koło Agatki przy 9 ringu z młodszą siostrą, była tam tez KaVanga, ale akurat było troszkę zamieszania, a ja byłem pochłonięty usilnym szukaniem wilczarza, z którym to Carrigan miała dzisiaj chodzić po wystawie, a którego jeszcze nigdy nie widziałem live. Niestety poszukiwania zakończyły sie niepowodzeniem.
-
Ja foteczki też mam, ale wstawie je również jutro. Tylko że ja mam same pieprzaki - jakoś mnie tam przytrzymało. Nie udało mi sie natomiast zobaczyć wilczarza, którego szukałem po całej wystawie.
-
Berenika, weź za niego chociaż jakiś symboliczny datek, bo inaczej będzie sie źle "chował" u Orsini :D To brzmi jak ogłoszenia w dziale kupie/sprzedam/zamienie/oddam za darmo/oddam w dobre ręce :D