[quote name='Marysia_i_gończy'][quote name='Justi0022']Marysia, a napisali o której rozpoczyna się sędziowanie Twojej rasy?[/quote]
Nie :-? Jest tylko numer startowy, numer ringu i nazwisko sędziego. I info, że "początek oceny w ringach o godz. 10.00", heh, ciekawe, ile będziemy czekać...[/quote]
Mam nadzieję, że podadzą sędziowanie :cry: