Chciałabym Wam zwrócić uwagę, że wątek zaczął żyć własnym życiem, składane są tu deklaracje, Tipi własciwie "przyznano" tu Michaśce, ale... schronisko o tym nic nie wie, EwaTR wyrażnie napisała ze transport i wydanie osobom trzecim nie wchodzi w rachubę, ze po Tipi przyszły właścicle musi przyjechac - nie doczytałam że Michaśka ustaliła z rodzicami ze przyjadą do Rzeszowa.
Z tego co wiem, to kierowniczka rozmawia z potencjalnymi chętnymi, którzy po występie Tipi w TVP i na targach zoologicznych dzwonią do niej. Mogę Was zapewnić, że wybierze najlepszy dom dla Tipi.