Zadzwoniła do mnie dzis wieczór znajoma, że koło PROMARU na Os.Kmity - ul. Witkacego błaka się mała ratlerkowata, czarna suczka, spi pod balkonem przy szafie, lub w ogrodzie dużego domu, tam gdzie jest jakis koci karmnik.
Nie mieszka ktos z Was tam w pobliżu ?