Wielkie brawa, naprawdę !!! :klacz: :bigok:
Liko jest PRZECUDNA :loveu:
A ja dziś byłam w ZK, zamierzam wystawić Lharę w maju w Bydgoszczy, w związku spotkałam P. Angelikę Sokołowską która powiedziała do moich rodziców że jak nie wstydzą się Lhary to muszą dać mi ją wystawić :lol:
No i END - wystawię ją i już :evil_lol: