[quote name='alexandra']Do florance:) Wymioary ubranka: długość zamka (czyli zarazem długość ubranka na grzbiecie)31 cm plus 3 zm stójka. Dlugość przedniej nogawki od pachwiny 18,5 cm, a od piersi (tak od obojczyka) 24,5 cm ; tylnia nogawka 23 cm, obwód klatki tzn ubranka w kalcie 57 cm ake sa ściagacze, obwód szyji 36 cm i tezściagacze. To tak mniej więcej bo trochę cięzko wymierzyć takie ubranko :/
Dobranoc wszystkim :)[/quote]
znalazłam te post w końcu i zaraz zamawiam, tylko.... Ola skąd się wzięło 5 cm różnicy między przednią nogawką, a tylnią? :o