-
Posts
689 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kenduś
-
Tekcia maltretuje misia :placz: siet, a już myślałam, że nam je przesłałaś...:mad: :diabloti:
-
:shake: Ach te baby! :lol: Ale moje chłopy takie same, Mondek dodatkowo fuka, a jak Kenduś się zerwie to ten ustawia się do niego doopskiem :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Niech ja Cię tylko dorwę w Legionowie :mad: :diabloti: -
[quote name='madziasto4'][IMG]http://upload.miau.pl/2/2463.jpg[/IMG] Toż to Tequila :-o[/quote] Się zgadza :lol: i pół olchy :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
:diabloti: Dzięki bardzo, czuję się podbudowana :lol: :eviltong: -
Dziś będzie maltretować chiłki i ich właścicieli na wystawie w Warszawie :diabloti: A mi było bardzo miło poznać Loonę i hrabiego Figaro :evil_lol: , który ze mną i z Mondziem nie chciał się bratać :placz: , a jest fajnym malutkim, włochatym czi :cool3:
-
Phi taki tam odpływ :evil_lol: Ten nad morzem północnym to jest odpływ. :cool3:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Ty kapusiu!!! :angryy: :nonono2: Ale czuję, że mogę liczyć na Loonę:grins:, która tak jak na wszystkich wystawach będzie zbyt zajęta by coś pstrykać. :lol: :diabloti: -
Śliczniuchny :loveu: (choć gustuję w krótkowłosych, co widać na zdjęciach :evil_lol: ) Niech się zdrowo rozwija :multi: A szeleczki polecam, gdyż cziłki mają delikatną krtań i często przyduszają się w obroży. Moje rozrabiaki chodzą w szelkach od małego, nie mają żadnych zmian w układzie kostnym z tego powodu.
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
To mini a. było do olchy :diabloti: :lol:, a jeśli chodzi o Loonę to filmik z wystawy listopad Kielce :evil_lol: :eviltong: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='olcha']A chcesz żeby ktoś wstawił filmik z "icicilka"?? :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :mad:[/quote] :diabloti: A to już byłby czysty sadyzm!!! :nonono2: :shiny: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light']Jaka okrutna terrorystka :eviltong: :lol:[/quote] Kto? Mła :diabloti: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='olcha'] Loona cykaj zdjęć ile wlezie, właścicielki również :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :diabloti: A chcesz, żeby przypatkowo ktoś wkleił filmik z mini agility, gdzie paradujesz w krótkich spodenkach i japonkach :evil_lol: :diabloti: -
Ucałuj Ritę od Mondusia, on też jest na tym etapie. Byliśmy dziś u weta, który wyjął dwa ząbki... a ile przy tym było płaczu :placz:
-
No wiesz, Ty jeszcze narzekasz, zdjęcia widziałaś? Widziałaś :lol: Tak? Tak :diabloti: Muszę je dawkować :evil_lol:
-
[quote name='ilonka_hh_']Kenduś czemu nie wstawiasz wogóle zdjęć swoich chłopaków??? :placz:[/quote] Bo jestem skąpiradło :lol: :evil_lol: Mam powód, chciałabym, by oglądały ich tylko życzliwe im osoby :p
-
Monduś i Kenduś też chcą takie misie :placz: (Jeśli dziewczynom się znudzily to prześlij je moim chłopakom :diabloti: :cool3: )
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Zastanów się Loona z tymi zdjęciami :evil_lol: Ja odkryłam, że mam Was z Figarem na filmie z listopadowych Kielc :diabloti: :lol: -
Dobry :lol: - meldujemy, jesteśmy i podziwiamy z ukrycia :razz: :hand: Piękne miejsce i ten kochany potfór :loveu:, czego chcieć więcej...
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Jaki gruboszyjkowy pędziwiatr :lol: :eviltong: :loveu: ps. Jakby ktoś chciał nas zobaczyć to będziemy w niedzielę w Częstochowie - lajf jest Mondinka pikniejszy, hej :evil_lol: Zadnego mi tu atakowania mojego narzędzia pracy!!! :mad: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7039/tnobraz373iz5.jpg[/IMG] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Dziewczyny, ja naprawdę nie wiem, o co Wam chodzi? :niewiem: :siara: :diabloti: -
bosz Loona, czy Ty masz węża???????????????? :mdleje: :grab: :scared: Nie boisz się, że pożre Ci Figara? :crazyeye: :cry:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
Kenduś replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Wow jaki przystojniak :loveu: w Rogzie :lol: :eviltong: Mondunia też ma Rogza, obroża świetna i smycz niczego sobie :eviltong: Ale on do starszych pań nie startuje :diabloti: Kenduś za to chętnie patrzy na zdjęcia okrągłej Tekci :lol: :evil_lol: -
[U][I][COLOR=red]Wracam już na 100% 21.08 wieczorem czyli będę 22 :multi: :cool3:[/COLOR] [/I][/U] Je siur, łaj not...:watpliwy: Czy mi tu czołg jeździ :stupid: [fochdokwadratu] [I][U][COLOR=red]Nie zapominajcie o nas :eviltong:[/COLOR][/U][/I] A czyj to topic? :WTF: :niewiem: :confused: :question:
-
[quote name='Loona']Ola, Figaro skrobie w ekran w poszukiwaniu zdjęć Tequili topless, uratuj mój ekran :help1:[/quote] Przestańmy się oszukiwać... :placz: Olały nas :grab: