-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Ile dam radę to postaram się poogłaszać niektóre psiaki.. Ale ciężko będzie, bo czasu brak...
-
Podniosę chociaż....
-
[quote name='Limba']Dziękujemy za wspaniałe wiadomości, jak to dobrze, że i on i Badi są uratowani, trzeba się cieszyć nawet z każdej kropli w morzu...Bo każda taka kropla to uratowane psie życie...[/QUOTE] Dokładnie :) :) Żeby jeszcze DS znaleźli..
-
Czarny labkowaty za kratami... straszliwie tęskni do człowieka :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale pustki.. Postaram się i jemu zrobić choć trochę ogłoszeń..... w wolnej chwili... -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justa - cieszę się, że u Was lepiej :) :) Pozdrawiam :) -
Super lilo :multi:
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
edek - dziękuję, że tak się zajęłaś tutaj wszystkim/deklaracjami/kontem :Rose: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata N']Niestety, tam już jest drugi, mały piesek, jak dotąd przywiązany na łańcuchu przy szopie. Myślę, że on będzie mógł zamieszkać w budzie po suni. Chyba, że Fundacja zarządzi inaczej...[/QUOTE] Matko jedyna, dziewczyny trzeba będzie zrobić gościowi taką interwencję, żeby dostał zakaz posiadania psów... Wiem, łatwo się mówi.. :/ Załamać się można... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Trisza']No właśnie Anula milczy....Myślę,że nic z tego..:((.A miał biedaczyna szansę jeżeli Anula posiada kojec,,,[/QUOTE] Z tego co wiem, Anula mieszka w bloku.. -
Mamy tylko miesiąc na znalezienie domu Parysowi z depresją!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeżeli w weekend (a raczej bardzo późnym wieczorem ;) ) znajdę trochę czasu, to zrobię mu ogłoszenia na tych portalach, na których ma Biszkopt i Homer.. -
Trójłapek Bambo - siedząc na ruchliwej ulicy czekał na śmierć.. MA DOM :)
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę........... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No u nas też... A było tak fajnie... :/ -
[quote name='Renata N']Jestem w stałym kontakcie z obecną opiekunką Irwina, przez te parę dni dał się poznać jako przyjacielski i wesoły psiak. Bardzo lgnie do człowieka, do innych psiaków też pozytywnie nastawiony. Apetyt chłopakowi dopisuje. Miał przeprowadzone badania, o wynikach poinformujemy na forum. Jeśli nic nie pokrzyżuje planów w sobotę razem z Irwinem pójdziemy na spacer.[/QUOTE] Super :loveu: Kto jedzie?? :lol:
-
[quote name='Limba']Nic nie rozumiem - nie ma kontaktu z psem? Przecież nie chodzi o samo 'mizianie', tylko o wizytę u wet., pies może być chory, skoro jest szkieletem - [B]kto się teraz tym zajmuje??[/B][/QUOTE] Myślę, że prowadzący hotel. Ale lepiej niech się dziewczyny, które go zawoziły, wypowiedzą ;) Chodziło mi o to, że hotelu nie prowadzą dogomaniacy, nie będą więc codziennie zdawać relacji i wklejać zdjęć, jak choćby LILUtosi u której jest Badi.
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ja i moje psy']nie wszystko sie da od razu niestety chociaz to troche gra na czas ;/ z doswiadczenia wiem ze "dogadanie sie" psow o tak roznym postrzeganiu swiata jest naprawde trudne .. [B]gdzies widzialam psie hospicjum[/B] moze lepsze to niz eksperymenty w ciemno? i taczej napewno wczesniej byl na lancuchu..[/QUOTE] Tak, tylko że na to trzeba kasy, której nie mamy... :( -
Myślę, że dziewczyny tam wkrótce zadzwonią ;) Ale mimo wszystko dobrze by było, żeby go ktoś tam odwiedził, wymiział, porobił zdjęcia...
-
Wiecie, tu będzie troszkę problemu, bo tam trzeba zadzwonić, ewentualnie poprosić dogomaniaka, który tam ma jakiegoś psiaka i bywa u niego, albo poczekać, aż z Tarnowa się wybierzemy na odwiedziny.....
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Ja już nie wiem jak to będzie, zdołowałyście mnie :( szkoda, że te informacje nie były wcześniej znane :( Może z powodu jego ślepoty ostrzega, żeby ten drugi nie podchodziła do niego ?? często gdy psy się boją to warczą :([/QUOTE] No właśnie, szkoda że wcześniej, zanim się "napaliłyśmy", nie było tej informacji o Homerze.... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :) -
Mamy tylko miesiąc na znalezienie domu Parysowi z depresją!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę.............. -
[quote name='edek']Spokojnie jestem wyrozumiała :). Nie wiedziałam, czy można zmieniać dlatego się zapytałam, a na tych fotkach wygląda o wiele lepiej dlatego pomyślałam o zmianie :)[/QUOTE] Nie wiem, czy we wszystkich, ale w niektórych na pewno jest możliwość edytowania, dodawania zdjęć..
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Śliczny.........