-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Jest na FB.. -
[quote name='malagos']Wąsy odrosną, a jeśli nawet nie, to kotu to nie przeszkadza. Zobacz mojego kota z Krakowa, w stanie delikatnie mówiąc agonalnym 3 lata temu, teraz,kochany spaślak [url]http://www.dogomania.pl/threads/108503-%C5%9Amier%C4%87-zabra%C5%82a-7-kot%C3%B3w-Borys-w-swoim-domu-u-Malagos!!!/page42[/url][/QUOTE] Super masz zwierzaki malagos :) Moja Mysza też taka szeroka i nieruchawa :lol: W przeciwieństwie do Tośki :lol: [quote name='jotpeg']odrosna, bedzie dobrze. mojemu tez kiedys ktos obcial - z jednej strony!!! odrosly (a byl starszy niz ten maluch).[/QUOTE] Dzięki :) Cieszę się, strasznie mi się podobają takie długie kocie wąsiska ;)
-
[quote name='Katcherine']Hej jak tam sie czujecie? Ostatnio napotykam co chwile super koty na mojej drodze ale pilnuje sie zeby sie nie zakocic;). Wystarczy juz ogonow i lap do wykarmienia. Jak dzieci? Pyzior rozrabia ile sie da- dobrze ze jest propsi i mam z glowy zabawy z Ego- zajmuja sie we dwoch soba choc przez chwile.[/QUOTE] Ostatnio chorujemy strasznie.. Nastał ten okres niestety :/ Koty się zadomowiły - jest super ;) [quote name='malagos']Nie, to nie jest normalne. Ktoś go widać pozbawił dla zabawy. Aga, dawno nie zaglądałam na watek, a to jeden z najstarszych na dogo. Chłopaki odeszli obaj?[/QUOTE] Czaruś już kilka lat temu, Romusia uśpiłam rok temu.... Co do kotka - właśnie tak to wygląda, jakby te wąsy miał połamane, albo obcięte :///// Czy to mu będzie przeszkadzać? Takie wąsy nie odrastają? Jeszcze mało wiem o kotach.. :oops:
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że pan Mirosław Ch. pomoże.. -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Proszę napisać i może zdjęcie wkleić - który to psiaczek poszedł do adopcji??? A Gucia coś pecha ma, dlatego mocno kciuki trzymam.... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Przekazałam osobom, które się z Tobą kontaktowały, na pewno się odezwą. One nie siedzą codziennie na dogo.. -
Raczej zdesperowana :lol:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na 3 nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218421-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-spodnie-kurtki-buty-bi%C5%BCu.-Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-04.12?p=18083780#post18083780[/url] 3) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218302-%C5%9Aliczne-ciuszki-dla-ch%C5%82opca-bluzy-czapki-buciki.Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-02.12[/url] :) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na 3 nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218421-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-spodnie-kurtki-buty-bi%C5%BCu.-Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-04.12?p=18083780#post18083780[/url] 3) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218302-%C5%9Aliczne-ciuszki-dla-ch%C5%82opca-bluzy-czapki-buciki.Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-02.12[/url] :) -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na 3 bazarki dla psiaka: 1) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218421-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-spodnie-kurtki-buty-bi%C5%BCu.-Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-04.12?p=18083780#post18083780[/url] 3) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218302-%C5%9Aliczne-ciuszki-dla-ch%C5%82opca-bluzy-czapki-buciki.Na-przydro%C5%BCnego-Mi%C5%9Bka-z-Jastwi-02.12[/url] :) -
Zapraszam na bazarek, również dla kotków :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12[/url]
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A przy okazji zapraszam na bazarek, również na Smoczka ;) http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12 -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani - Smok już w hotelu, wg deklaracji mamy opłacone 3 miesiące, ale nie wiadomo, jak długo psiak w hoteliku pobędzie.. Dlatego bardzo prosimy o deklaracje - stałe lub jednorazowe.. Nawet 5 zł ma dla nas ogromne znaczenie... Żeby się nie okazało, że po tych trzech miesiącach zostaniemy sami z finansowym problemem... -
Bazarki na nasze zwierzaki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209008-Rozliczony-do-usunięcia?p=17009435#post17009435[/URL] 1) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przedświąteczny-bazar-na-nieświąteczną-codzienność-naszych-bied-04.12[/URL] - zakończony 2) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218421-Różności-spodnie-kurtki-buty-biżu.-Na-przydrożnego-Miśka-z-Jastwi-04.12?p=18083780#post18083780[/URL] - zakończony 3) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218302-Śliczne-ciuszki-dla-chłopca-bluzy-czapki-buciki.Na-przydrożnego-Miśka-z-Jastwi-02.12[/URL] - zakończony 4) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przedświąteczny-bazar-na-nieświąteczną-codzienność-naszych-bied-cz.2-20.12[/URL] - zakończony 5) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219695-tworzę[/URL]....... - zakończony 6) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220481-Różności-na-wszystkie-nasze-biedy-do-20.01.2012-r[/URL]. - zakończony 7) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222175-Bazarek-dla-cierpliwych-)-Aż-5-stron-ponad-350-fantów!Na-naszych-podopiecznych-01-03?highlight=cierpliwych[/URL] - zakończony 8 ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223954-Ciasteczka-wątróbkowe-na-hotelik-dla-Sebka-do-10-03[/URL] 9) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223622-Smalczyk-domowej-roboty-do-końca-marca-na-naszych-podopiecznych-[/URL]) 10) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223814-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-2-)-Ponad-300-fantów!!Na-naszych-podopiecznych-do-01-04[/URL] - zakończone 11) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225348-Super-ciuszki-i-kilka-innych-drobiazgów-na-spłatę-długów-do-17-04[/URL] 12) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-Płyty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele[/URL] 13) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226739-Hand-made-plus-parę-ciuszków-do-20-05[/URL] 14) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226589-tworzę?p=19038425#post19038425[/URL] 15) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224645-w-budowie[/URL] 16) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228613-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-4-ubrania-książki-różności-18-07[/URL] 17) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229105-Karma-Royal-Canin-Gastro-Intestinal-dla-psów-31-07?p=19334302#post19334302[/URL] 18 ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-Różności-książki-bibeloty-płyty-szachy-i-wiele-innych-na-naszych-podopiecznych-10-08[/URL] 19) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-Buty-ciuszki-damskie-i-męskie-na-naszych-podopiecznych-12-08[/URL] 20) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230092-dziecięcy-w-budowie-proszę-nie-pisać-)?p=19445294#post19445294[/URL] 21) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231354-w-budowieee?p=19587289#post19587289[/URL] 22) biżuteria, kosmetyki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232239-tworzę-proszę-na-razie-nie-pisać-)?p=19665076#post19665076[/URL] 23) ciuszki, buty: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232534-kolejny-nasz-bazarek-robię-proszę-jeszcze-nie-pisać-)?p=19697496#post19697496[/URL] 24) dziecięcy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232306-dzięcięcy-w-budowie-proszę-nie-pisać-)?p=19697029#post19697029[/URL] 25) dla Rudusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232982-Perfumy-kosmetyczki-buty-dla-Rudusia-12-10?p=19742353#post19742353[/URL] 26) Różności: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233006-różności-tworzę-proszę-nie-pisać-[/URL]) 27) Dziecięcy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234713-Dzieciaczkowy-ciuszki-książki-zabawki-do-15-11[/URL] 28 ) Kartki świąteczne: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235194-Kartki-świąteczne-na-30-psów-do-20-11?p=19935422#post19935422[/URL] 29) ciuszki, buty, biustonosze: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233878-znów-tworzę-)-proszę-nie-pisać-)?p=19845803#post19845803[/URL] 30) markowe ciuszki dla Sebka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235920-nowe-z-metkami-w-budowie-proszę-nie-pisać?p=19986108#post19986108[/URL] 31) decoupage dla Sebusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235217-Decoupage-dla-Sebusia-do-25-11[/URL] 32) kryminały, Sumińska, filmy - dla Badiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237553-Kryminały-Sumińska-filmy-dla-Badiego-na-hotelikowanie-16-01?p=20196020#post20196020[/URL] 33) ciuszki nowe i używane, buty, biustonosze i inne: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238150-Ciuszki-nowe-i-używane-buty-biustonosze-i-inne-na-podopiecznych-OTOZ-Animals-25-01[/URL] 34) ręcznie robiony makaron: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239599-Ręcznie-robiony-makaron-dla-zwierzaków!-Do-13-02?p=20400709#post20400709[/URL] 35) Biżuteria i kosmetyki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240064-Biżuteria-i-Kosmetyki-na-naszych-podopiecznych-do-07-03[/URL] 36) Różności: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240405-Różności-na-podopiecznych-OTOZ-Animals-15-03?p=20505408#post20505408[/URL] 37) dla Rudusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241072-Różności-dla-Rudusia-do-26-03-)?p=20591849#post20591849[/URL] 38 ) kosmetyki, biżuteria: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241081-Kosmetyki-i-biżuteria-na-podopiecznych-OTOZ-Tarnów-22-03?p=20592356#post20592356[/URL] 39) dla Badiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241165-Kryminały-filmy-muzyka-dla-Badiego-29-03?p=20604836#post20604836[/URL] 40) Ciuszki, buty, biustonosze: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242146-w-budowie?p=20712243#post20712243[/URL] 41) Nowy ciuszkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242404-nowy-ciuszkowy-tworzę?p=20744698#post20744698[/URL] 42) Kolejny ciuszkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243020-Kolejny-ciuszkowy-na-podopiecznych-OTOZ-Tarnów-17-05-13[/URL] 43) Różności: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243024-różności-w-robocie?p=20808546#post20808546[/URL] 44) Ciuszki w różnych rozmiarach: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244046-nowy-w-budowie?p=20929369#post20929369"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244046-nowy-w-budowie?p=20929369#post20929369 45) I znów ciuchy ;) [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245662-i-znów-ciuchy-)-robią-się-)?p=21121386#post21121386"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245662-i-znów-ciuchy-)-robią-się-)?p=21121386#post21121386 46) Dziecięcy: [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246064-dziecięcy-w-budowie?p=21173541#post21173541[/URL] 47) ciuchy najróżniejsze: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247564-Ciuszki-najróżniejsze-na-podopiecznych-OTOZ-Tarnów-28-10[/URL] 48 ) różności: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248136-RÓŻNOŚCI-na-podopiecznych-OTOZ-Tarnów-31-10?p=21451722#post21451722[/URL] 49) biżu i kosmetyki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248138-Biżu-i-kosmetyki-na-podopiecznych-OTOZ-Tarnów-31-10?p=21451960#post21451960[/URL] 50) znów ciuchy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250308-robi-sie?p=21773827#post21773827[/url] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246232-dla-Rudusia-robi-się?p=21193913#post21193913[/URL]
-
.................................
-
Dwa kociaki z tych 4-tygodniowych - biały i czarny mają już dom :)
-
Radysy k/ Białej Piskiej - kolejna mordownia?Kto zna ten schron???
_Aga_ replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Zapisuję.......... -
Zapisuję.........
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja bym umieściła na Psach w potrzebie - chyba, że ten pies już ma u nich zostać? I koniecznie - koniecznie wydarzenie na fb. -
Nie wiem, właściciel posesji mówił, że one tak wychodzą.. Obchodzą sąsiednie gospodarstwa w poszukiwaniu czegoś do jedzenia...
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
To jest tak ruchliwa trasa, że nie wierzę, że ktoś wyrazi zgodę na zatrzymanie ruchu na czas wyłapywania psa.. Niestety... -
Kotków nie było, nawoływałam, ale się gdzieś pochowały.. Zostawiłam im jedzonko, może choć trochę zdążyły skubnąć..
-
Czarna/-y wygląda gorzej, jest chudsza/-y.. Czy to normalne, że kot prawie wogóle nie ma wąsów?