ja pamietam jak panikowalam przed pierwsza moja i mojego psiaka wystawa... bylo to Opole 2005 :D strasznieeee sie balam!!! ale poszlo nam niezle... ;)
WO, BOB Puppy i BIS Puppy :multi:
teraz nie wyobrazam sobie, ze nie ja go wystawiam!!! uzaleznilam sie od wystawiania!!! ;)