[b]Iwona[/b] to moze zacznij z nia cwiczyc w roznych nietypowych miejscach? Ja z Milka to cwiczylam czasami w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy, przy glosnej muzyce... :lol: I oczywiscie wsrod innych psow tez... teraz Milka nie boi sie atmosfery wystawy, natomiast przeraza ją to ze cos "musi" robic :wink: :lol: Damy rade! :D