Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Spróbuję dziś nacisnąć brzuch mojej żaby , ciekawe co jej się wysunie ( Kiwi , jak monitor:eviltong: )
  2. [quote name='gemsi']ale u mnie nie ma wiele do depilowania ;)[/quote] U mnie już też nie:lol:
  3. Kiwi nie śmiej się , bo to są autentyczne fakty :evil_lol: Duduś cofnął się do tyłu , coś spadło w dól z jego ucha , on chyba symulował naprawdę:cool1: :eviltong:
  4. Weź też kask :cool3: Pomyłka , nie trwałą ondulację a trwałą depilację zapewni fafcio , który , jak go znam , będzie sie pakował na każde kolana. Muszę iść sprawdzić co się stało , bo Dudek drapał się w ucho i wypadło mu z niego coś metalowego:crazyeye: Do zobaczenia!
  5. Akteris , co ta żaba ma w buzi? Jaki Niko ładny , w apaszce:loveu: i wygląda na szczęśliwego:loveu: :multi: Dzięki Wam ( prawda jak to cieszy?)
  6. Śmiej się , śmiej , nie znasz fafikowych możliwości:diabloti: Kiwi przychodzi do mnie w piance do nurkowania:cool3:
  7. Sernik będzie . Weźcie robocze ubrania , bo Fafik zrobił się bardzo całuśny:diabloti:
  8. W sobotę jedna a w niedzielę druga sunia jedzie do nowego domku. Jayo_juniorka , macie juz imię dla kochanej kluseczki? :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Zrobię zdjęcia z tych "uroczystości".
  9. Dlatego też prosimy o rozwieszenie choć paru plakatów .
  10. Jeśli on faktycznie na ziemi , bez budki , to trzeba go brac w pierwszej kolejności.
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/115/img0581kj0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4029/img0585fn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2870/img0589qz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9016/img0590qz2.jpg[/IMG][/URL]
  12. Nie wiedziałam , że tak szybko się jedzie:crazyeye: Zasadzkas , gdybyś kiedyś potrzebowała, mam koci transporterek , z tych większych.
  13. Zasadzkas , dziekuję Ci bardzo za dobre chęci.:loveu: Ty chyba często jeździsz pociągiem do Warszawy , ile trwa taka podróz?
  14. Jest i Duduś i jego prawdziwa natura:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/271/img0574ef2.jpg[/IMG][/URL] Dama: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2609/img0576ij3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Zrobione. Kasie , będziesz go już ogłaszać , czy czekasz aż się trochę "poprawi"?
  16. Wątek Atamana z Ligoty , który jest już w domu tymczasowym u Kasie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44737[/URL]
  17. Kasie , czy podałaś link do wątku w ogólnym watku krakowskim?
  18. Zrobi?am plakacik , zainteresowanym wy?l? mailem, dzi? porozwieszam kilka.
  19. Chciałam zapytać , kto opłaca pobyt Oskarka w hotelu ? Chcę dołożyć parę groszy.
  20. No to pierwszy uratowany na Waszym koncie:loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: A zdjęcia będą:oops:
  21. Może zrobimy plakat ? O smutnej psiej starości?
  22. Grażyna , nie martw się , Oskarek jest już w hoteliku.
  23. Własnie Bella , żal tych staruszków , które często prosto z ciepłych kolan trafiają do schronisk , jak bardzo muszą byc przerażone...:-(
  24. Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=165757650
×
×
  • Create New...