[quote name='Sonya-Nero']A czesi i tak mieli swój sukces, a zwlaszcza Kuczera.[/quote]
dziwię się, że sprowadził ta sunię, ażz Australii, ona jest po psie z Crecendo, zo to Markowej sie nie powiodło, chociaż suka po Cippolino dostała boba
[img]http://www.marco-bohemica.com/picture/DSC02445.JPG[/img]