-
Posts
3508 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmbbaj
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ale jesteście niecierpliwe :p no kto zagra ze mną [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/1108/gramy7tx.jpg[/IMG] mam cię piłeczko [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1189/mamcipiko2ct.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] Matko! Jaki grzeczny Ozzutek :loveu:, jak się grzecznie bawi piłeczką, jak wcale od pańci nie ucieka w bezkresną dal :cool3: Alu, a w jakim wy pięknym miejscu byliście!!!:crazyeye:
- 78403 replies
-
[quote name='Teklunia'][B]Malgosiu[/B], a jak Ty sie czujesz po tym dzisiejszym biegu przelajowym? :cool3: Nogi Cie nie bola? Wyglada na to, ze wybiegalas sie wiecej niz Bajana :lol:[/quote] [quote name='asher']:roflt: :roflt: :roflt: Mmbbaj, ja strasznie przepraszam, bo zdarzenie na pewno było dramatyczne, ale jak sobie wyobrażę ciebie lecącą za Bajanem kurcgalopkiem, skaczącą przez doły, zwalone konary, z włosem rozwianym... to sie nie moge powstrzymac od śmiechu :lol: :lol: :lol:[/quote] No wiecie...wersja literacka zawsze nieco odbiega od pierwowzoru :p Więc nie biegałam tak jak wyobraża sobie to "kochana" Asher natomiast bardzo się zdenerwowałam :angryy: I szczerze mówiąc to mam doła z tego powodu, że Bajan tak się nie słucha. Gdyby jeszcze biegał w zasięgu wzroku, a nie przychodził na wołanie to bym się tak nie martwiła...Ale on odbiega naprawdę daleko! Znacie Forty, z tego miejsca gdzie się zwykle spotykamy, poleciał aż za mostek i w dół do kanałku :mad:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
mmbbaj replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='PIKA'][SIZE=2][B][COLOR=Blue] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/21/9r02oia6s4nlv4n3.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B][/SIZE][/quote] Miło zobaczyć obie dziewczynki! Monia to już prawie dorosła panna ;) A na tym zdjęciu to Bajan wydaje mi się bardzo do Duni podobny :roll: -
[SIZE=4][B]Jesteśmy![/B][/SIZE] I witamy wszystkich pięknie i dziękujemy, że o nas pamiętacie :lol: Dziś byliśmy na Fortach...Dlaczego Bajan jest na smyczy? :mad: Napisałam już w fortowej galerii :angryy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/22/8wnwj3trsdiogbgf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/22/1vx5ficngysrsxun.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/22/jp8v54q98ekve7xn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/22/e6nw6jtqfnw1p023.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/22/tlwttknzxrhcsoxx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/22/no97atxsfd4briz2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pysia']Gdzie foty??[/quote] Co ty Pysia? :crazyeye: Foty to w galerii :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='aga1215'][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou21.gif[/IMG] podobno jest sobota??? to pytam się GDZIE som foty z fortów??? no gdzie????[/quote] [B]No coś ty Aga! Wszyscy się tych wszy boją teraz![/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake: nie byliśmy na spacerku , tylko w Rybniku -Center u Ozzulcowej Babuni / mojej mamy/.Pan Rydzewski skutecznie kurowany przez małżonkę prawie zdrów :razz: Teraz to wszyscy dzwonią , a kjak siedziałam w domu to nikogo :cool3:[/quote] [B]No, ale fajnie, że już jesteś![/B] :multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol: tylko się pośpiesz , bo wiesz wypłata była wczoraj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Aaaaaaaaaaaaa! Jest winowajca? ;) Czyżbyś Alu obgryzła Alce pazurka? :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alka'] Ale jutro siostra w ramach urodzinowego prezenciku funduje mi wycieczkę do Wisły. Pełny loozik, nabiorę sił i energii na cały przyszy tydzień.Mam nadzieję porobić jakieś foty.:multi::multi::multi: [/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Och Alu[/B][/COLOR][/SIZE], ja też chętnie pojechałabym do Wisły...:razz:, tylko jakoś nikt nie chce mnie do niej zabrać :cool3: Mam nadzieję, że spędzisz super dzień i udokumentujesz go nam fotkami :lol: No i pozdrów siostrę! ;)
-
[quote name='Alka']Rydzewscy chyba na spacerku z Ozzulcem, bo dzwoniłam i nikt nie chce ze mną pogadać :cool3:[/quote] [B]To zabrali ze sobą i grypę Pana Rydzewskiego? :crazyeye:.....:shake:[/B]
- 78403 replies
-
[SIZE=5][COLOR=Blue][B]Maga[/B][/COLOR][/SIZE] :beerchug: :BIG::BIG::BIG: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/21/3un6neenlnekpiwo.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/21/cni41ctvpwcuskgd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PiotrekJ']Teraz widzę jakie mam szczęście :multi: ... Mój jeszcze za głupi na takie sprawy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] [B]Dorośnie :p.......................[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'].No tak wszystkiemu winne dziewuchy :mad::mad::mad:deprawuję chłopaków z dobrych domów :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] I to takich młodych chłopców! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noooo, ja właśnie muszę już iść z moim ancymonkiem na siq nocny! Zaraz znów się zacznie! ;)
- 78403 replies
-
[quote name='aga1215'][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou21.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Blah/BlahBlah02.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/Pasdaccord/NonNon04.gif[/IMG][/quote] :crazyeye:[B]Aga głos straciłaś?[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Małgosiu a Bajankowi też się w głowie przewraca od tych suczych zapachów :cool3:[/quote] Głównie na dworzu ;) Jak taki zapach "spotka" to wącha, leci po tropie, zawraca, odskakuje, doskakuje, a jaki zaangażowany! :evil_lol: W domu jest to mniej odczuwalne choć też czasami smęci, a już przez okno to wygląda ...nałogowo;) No i jak wracamy ze spaceru, w jego mniemaniu za wcześnie, to zapiera się i patrzy wymownie :pKiedyś tego nie było, leciał grzecznie za mamusią...wszystko przez te dziewuchy :mad:...........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']bo chciałby siedzieć cały czas na podwórku i czytać listy miłosne od suczek :mad:[/quote] [B]Czyli miałam rację![/B] :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']a czemu marudzi? :mad:[/quote] [B]Bo jest sfrustrowany!:p Wolałby biegać po (polu ;)) niż siedzieć pod biurkiem :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alka'] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/465/schowekaaa8ud.jpg[/IMG] [/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Alu[/B][/COLOR][/SIZE], to zdjęcie Tufficzka jest prześliczne! :iloveyou:Nie mogę się napatrzeć! :lol: Dopiero zajrzałam na dogo bo dziś jestem okropnie senna i byle jaka :cool3: zupełnie jak pogoda u nas! ;)
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS]Kochani - DOBRY WIECZÓR !!! [/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Comic Sans MS]Ten tydzień MNIE ZABIŁ ! [/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Ha ! HANKA REAKTYWACJA ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [SIZE=4][COLOR=Blue][B]Witaj Haniu[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] [/COLOR][B][COLOR=Blue]...[/COLOR]:B-fly:[/B][COLOR=Blue][B]chyba Samsonową czytałaś?[/B][/COLOR] ;) [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Praca Aśki :[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/21/g9zwa6dclviexyny.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkgreen]A tu sama Aśka : [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [COLOR=#006400][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/21/deigw7wngb9ul0yt.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/21/v4xzpp2tz3ybi9lw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/21/k05v0wg478h4grsi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/21/9ea479ql2raa0ic9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/21/rnp1pac1nuu9nahc.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=Blue][B]myślę, że kiedyś będę się mogła chwalić, że z mamą tej słynnej malarki Joanny...,na dogo sobie gadałyśmy :lol: Aśka urocza!!! :lilangel:[/B][/COLOR]
-
[quote name='JASMIN'] Ale z tym zapachem to mnie zmartwiłaś... A gdzie Ty kupowałaś ten preparat? Bo ja w PL nigdzie nie znalazłam tylko w Czechach.[/quote] W tych preparatach Gelakanu, które ja dawałam mojemu psu, nie było żadnego specyficznego zapachu...Poza tym ilości dodawane do jedzenia nie były wielkie więc nie było problemu z niejedzeniem, a dodatkowo mogę powiedzieć, że preparaty te są ekonomiczne. Fakt, nie są tanie, ale na długo starczają. Nie są powszechnie znane bo nie można ich kupić w zoologu ani u wetów, ale stosowałam bo bardzo polecała mi je hodowczyni. Ja zamawiałam u dystrybutora, bez problemów.:lol:
-
Nasz pies w okresie szczenięcym dostawał Gelacan Baby, a potem Gelacan plus Darling- dodatek żywieniowy z hydrolizatem kolagenowym chroniący kości i stawy wzbogacony witaminą E i selenem :lol: Gelacan Champion nie znam, możesz coś więcej o nim napisać? Najlepiej takie decyzje podejmować w porozumieniu z hodowcą lub wetem bo jeśli twój pies jest na suchej karmie to chyba nie są mu potrzebne inne odżywki :roll: Ja swojemu gotowałam, a suchą dostawał dodatkowo.
-
[quote name='Gosiek'] dobrej nocki wszystkim [IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo50.gif[/IMG][/quote] [B]Oj musi być ciekawa ta książka, że Gosieńko tak wcześnie opuszczasz dogo! :lol: [SIZE=3][COLOR=Blue]Dobrej nocki[/COLOR][/SIZE] :hand:[/B]
-
[B]Ledwo weszłam, a tu znowu pić trzeba! :lol: No to piję[/B] :evil_lol: :beerchug::beerchug::chlup::drinka::pepsi::pepsi::drink1::drink1::drink1::drink1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [IMG]http://img330.imageshack.us/img330/452/f40bf.jpg[/IMG] to nowa Ozzulkowa zabawka FOCZKA :lol: [/B][/I][/quote] [B]No i co? foczka ma nadal oczka? i nosek? :roll: Dziwny ten Ozzulek, nie wie jak się dobrze bawić!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Teklunia']ooo, to tez jest powod do radosci... Pojdziesz do ulubionej pracy, spotkasz fajnych znajomych... ;)[/quote] [SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Kasiu - Pollyanno[/B][/COLOR][/SIZE] ;), [COLOR=Blue]grasz dzisiaj w [B]zadowolenie[/B][/COLOR]? :evil_lol: