Jump to content
Dogomania

mmbbaj

Members
  • Posts

    3508
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmbbaj

  1. [B]A ja przegapiłam ognikową imprezkę :placz::placz::placz:... [SIZE=3][COLOR=Blue]Alu[/COLOR][/SIZE], ale i tak wypiję za twojego ognika, nic to, że z samego rana :drinking:Acha! i wiem z innej galerii ;), że nie chce ci się zdjątek wklejać :p...do roboty :mad: Aaaaaaaaaaaa...no i [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Magenta]dzień doberek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B]:lol:
  2. [quote name='Gosiek'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]cześć Małgosiu :p[/COLOR][/SIZE][/FONT] dziś Bajanek chyba nie potrenuje? Szybki spacer i boieg do domku.... chyba ze ogarki lubią deszzc?[/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Gosiu![/B][/COLOR][/SIZE] No, z treningu to raczej nici...:roll: Ale co do spaceru, to Bajanek musi mieć trochę czasu żeby znalezć te specjalne miejsca, godne tego żeby zostawił na nich swój ślad :evil_lol: Nie wiem czy wszystkie ogarki, ale Bajan deszczu nie lubi, a przede wszystkim kałuż...;)
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3258/p10100165hz.jpg[/IMG] [/quote] [B]Jakie pląsy! Widzę, że Oskarek przygotowuje się do balu maturalnego? ;)Jaki lśniący!:loveu: Pańcia mimo nauki dba o swojego synusia[/B] [B]:lol: [SIZE=3][COLOR=Blue]Dagusiu miłego, dobrego dnia! [/COLOR][/SIZE]:Cool!:[/B]
  4. mmbbaj

    .:: A X E L ::.

    [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Gosiu! Jestem druga!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: :lol:
  5. [quote name='PIKA'] 12 w poludnie u mnie minimalna norma :oops:[/quote] Oj to ja wstałabym z bólem głowy i poczuciem, że dzień się zaraz skończy..:shake: [B][SIZE=3][COLOR=Blue]Dzień dobry Kasiu![/COLOR][/SIZE] :multi:............paskudny, deszczowy dzień dzisiaj więc możesz pospać[/B] :p
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]pal licho krok najważniejszy RYTM :p[/B][/I][/quote] [B]i żeby było sexi[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [B][SIZE=4][COLOR=Magenta]Dobranoc![/COLOR][/SIZE] :bye:lecimy na siq[/B] :lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']ano właśnie o weekendach zapomniałam napisać ,że tylko wtedy możemy popracować :oops:[/quote] Ale to też by dużo dało bo potem na zwykłych spacerach byłoby tylko utrwalanie. Przecież kursy szkoleniowe też odbywają się w soboty i niedziele :eviltong:
  9. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:coś wąską ta kanapkę panowie mają ;)[/quote] Bajan się rozwalił, a pan do niego przycupnął bo nie chciał piesia budzić ;) A ja ich nie chciałam mieć w drugim pokoju bo właśnie usiadłam do dogo :evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska']raczej o 6 rano to nie bardzo myślę o szkoleniu tylko o tym żeby Ozzulec załatwił te najważniejsze sprawy biurowe a potem to spacer jest albo o 13 albo ok15-16 to wszystko zależy od powrotu z pracy czy szkoły :shake:dopiero wieczorem jest względny spokój i wtedy można cokolwiek zrobić :cool3:[/quote] ale zostają jeszcze soboty i niedziele, a wtedy znajdzie się troszkę czasu na spacerze :roll: Warto poćwiczyć, a to jest naprawdę też fajna zabawa! I jaka radocha jak pies zaczyna kumać :multi:
  11. [SIZE=3][B]Drzemka pana i Bajana...[/B][/SIZE]:sleep::sleep: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/25/zut19nivaunifyb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/25/lg8kn6g4dzsp75gu.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/25/1ylnof0j6jlj7vu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/25/svg4nn5iyr76n3o1.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Małgosiu , aż wam zazdroszczę takiego zaangażowania :razz:.Kurcze ja coś ostatnio mam mało czasu :shake:[/B][/I][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Alu[/B][/COLOR][/SIZE], przecież chodzicie na spacery z Ozzulcem więc to jest dobry czas na taką naukę ;) Ja nie zmieniałam pory spacerów tylko sposób ich spędzania :lol:
  13. [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/II-19-10.jpg[/IMG] [/quote] [B]"Tango z rurą w zębach"[/B] :lol::lol::lol:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ozzy pierdoła czeka na spacer [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/7641/pierdoa15dd.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] [B]Taaaak...grzecznym to od razu od pierdół wymyślają[/B] :shake:
  15. [quote name='Teklunia']...jakies 2 lata temu zrywalam sie do rano bladym switem. 5 to bylo moje maksimum :shake: [/quote] :crazyeye:...nigdy nie cierpiałam na taką przypadłość :evil_lol:
  16. mmbbaj

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']a jak sie wariatek wyszalał :-o Biegał jak torpeda z 15 minut na górkę, skok, do pana złapać śnieżkę i znów na górkę bo snieżka na górce ladowała.... umęczył się i spał potem jak zabity :lol::lol::lol:[/quote] Super zdjątka szalejącego na górce Axelka :multi: Widzisz jak się przydał ten śnieżek? Wy poćwiczyliście odgarniając, a teraz piesio się wybawił na całego ;) :lol: [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Miłego wieczoru Gosiu![/B][/COLOR][/SIZE] Pewno ciągnie cię do tej nowej książeczki? ;) Nadal nie znam tytułu...:lol:
  17. [quote name='Pysia']To dość komiczne że tutaj narzekamy na psie kupki :lol: :lol: :lol: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: faktycznie!
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]oj szkoda gadać , bo ja zanim dojdę na spacerowe miejsce Ozzulca to idę przez psi szalet :angryy:, bo wiekszość właścicieli robi rundkę dookoła trawnika lub puszcza psy samopas i robia sobie na ściezkach , no i oczywiscie spod śniegu wyłaniaja się sterty potłuczonych butelek i inne dziadostwo:angryy:[/B][/I][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Alu[/B][/COLOR][/SIZE], jak wychodziliśmy na to spacerowe miejsce kiedy leżał śnieg to to było fajne miejsce i nawet jak były qpy to wieczorem też widoczne bo od śniegu jasno. Ale teraz...:shake:, jak wychodzę wieczorem to nie chcę sobie wyobrażać po czym właśnie mogę chodzić :angryy: [quote name='evaxon'] mmbbaj pomysl co bedzie jak w te niespodzianki słoneczko poswieci :lol: poczatki wiosny sa strasznie cuchnace :shake: fuuuu[/quote] Wiesz mnie w ogóle zadziwia co ludzie wyrzucają na ulicę czy podwórka, a cuchnie toto faktycznie, ale dla piesów to cuuuudne :angryy:
  19. [B][quote name='Alicjarydzewska'][/B][I][B]Babciu posuń się troszkę :p [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/6908/susie0ia.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] [B]Aaaaaale mniamutne zdjęcie[/B] :loveu::loveu::loveu: [B][quote name='Alicjarydzewska'][/B] [I][B] ale się napracowałem [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/5605/dumam4ld.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] [B]Alu, ale naprawdę Ozzutek taką ma minkę jakby się ciężko napracował i jest baaaaardzo zmęczony :lol: ;) I jakoś go bardzo dobrze rozumiem :razz:[/B]
  20. [quote name='malawaszka']ale nie taka jak teraz :placz: :placz: :placz: masakra burki mi sie wkupach topią :placz: :placz: :placz: kiedy u nas będzie powszechn sprzątanie kup :placz:[/quote] [B]Oj to, to, to...mam dokładnie to samo :angryy: A oprócz kup to jeszcze spod śniegu wychodzą różne "skarby":angryy: i ja muszę oczy wypatrywać i mieć refleks szybszy niż nos Bajana, a i tak nie zawsze mi się udaje :placz: Stolica i taaaaakie brudy, że fuj :shake:[/B]
  21. [quote name='Teklunia']Jestesmy juz, jestesmy... Mialam dzis strasznie zalatany dzien i nie bylo czasu na fotki :shake: Oczywiscie raz czy dwa na Dogomanie wpadlam, bo jakze by inaczej... Co absolutnie nie znaczy ze jestem uzalezniona ;)[/quote] [B]O! To zupełnie tak samo jak ja! :lol: Dobry wieczór Kasieńko! :multi: A jak tam Tenuś na taką zmienną pogodę? Bo Bajan wczoraj tylko spał i spał, nawet nie chciał jeść ani pić i już się nawet oczywiście zaczęłam martwić, ale dziś OK[/B] :multi:
  22. mmbbaj

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']pączki na klematisie :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/25/seion8thqq1xjncr.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Gosiu, nieprawdopodobne kolory!:crazyeye: po prostu cudo :multi: krokusy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/25/dsht0u0sh5chkocv.jpg[/IMG][/URL] kropelka w kleszczach winogronka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/25/ucol206j20hecxr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/25/ojtrul4anzn2ic23.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Przepiękne te zdjęcia, naprawdę!:loveu: Ale z tą wiosną to chyba nie tak szybko :shake: Zapowiadają, że jeszcze mają być mrozy nawet do kilkunastu stopni!No, w każdym razie ja mam dosyć tej odwilży bo po chodnikach nie daje się przejść, a już sama nie wiem gdzie mam w tym czasie chodzić z Bajanem na spacery i gdzie odbywać wiadome szkolenie ;) Ale pogoda dziś była piękna faktycznie :p
  23. [quote name='Teklunia'] [CENTER][SIZE=4][B]Dobranoc kochani!!! :bye:[/B][/SIZE] [/CENTER] [/quote] No, a ja dopiero zdążyłam nadrobić zaległości w twojej galerii ...Dobranoc Kasiu :lol:
  24. [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Alu![/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Ależ duuuuużo miałam do nadrobienia u ciebie!:crazyeye: Ale zdjęcia śliczne, a szczególnie te z babcią :loveu: A ja nie wierzę, że Ozzulec by skakał z balkonu :p
  25. mmbbaj

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']wstawiam jeszcze kilka zdjątek i zmykam do książeczki[/quote] A co teraz ciekawego czytasz? :cool3: [quote name='Gosiek'] ja codziennie wstaję chwilę po 6 a na ostatnie siku Axel wychodzi po 21.. [/quote] Bajan na ostatnie wychodzi o 23, żeby nie robił tak wcześnie pobudki :lol:
×
×
  • Create New...