-
Posts
3508 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmbbaj
-
[SIZE=4][COLOR=Green][B]Niespodzianka[/B][/COLOR][/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/39/qptb73doii2ga9n0.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Ślad Wiosny : :p :p :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/39/785a4kry5erg5l47.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]:crazyeye: Bosze!!! w pierwszym momencie myślałam, że to kurza łapka...upieczona :razz:....Yyyyyyyyy...[/B][SIZE=3][COLOR=Blue][B]dzień dobry Haniu[/B][/COLOR][/SIZE] :p
-
[quote name='Gosiek']potem wstawię jakieś foteczko moze - dziś conieco popstrykałam :)[/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Gosiu[/B][/COLOR][/SIZE] :Cool!: Oj tak, tak koniecznie! Brakuje nam twoich codziennych foteczek :roll: Ale tak coś czuję, że z twoim humorkiem nie jest jeszcze najlepiej...obym się myliła :cool1:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
mmbbaj replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9435/18kz.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=2][COLOR=Blue][B]GONIU[/B][/COLOR][/SIZE], ale masz ślicznotki :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='an3czka'] [I][B]Dzięki Gosiu! Nie są robione. Ewentualnie wyostrzone i rozjaśnione...[/B][/I][/quote] Są super! :klacz: I wygląda jakby do was już wiosna się przymierzała..., no...taka wczesna :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Green][I][B]Śpioszek............... [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/8718/ozzy9wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9784/czarny5rs.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Aluś[/B][/COLOR][/SIZE], czy to drugie zdjątko to sen Ozziego? :crazyeye: Bo u mnie to tylko taka straszna, czarna otchłań :evil_lol: Biedny Ozzi ma koszmary :eek2:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka']Tuffcio jest od rana zestresowany ,a Pańcia jeszcze bardziej.:diabloti:Tuffcio będąc na smyczy wdał się w bókę i oberwał .:-([/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Och Alu![/B][/COLOR][/SIZE] Jestem zaniepokojona :shake: Czy nic mu się nie stało? Co to znaczy, że oberwał???:-( Wymiziaj Tufficzka ode mnie :loveu: Wyobrażam sobie jak się zdenerwowałaś :diabloti:
-
[quote name='an3czka'][I][B]I mój kochany, zakochany Basco...[/B][/I] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz039.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz053.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz057.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz074.jpg[/IMG] [I][B]Ale ten spacer męczący. Przysiądę na chwilę...[/B][/I]:eviltong: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz097.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Aniu[/B][/COLOR][/SIZE] świetne zdjęcia! :lol: Ty wiesz, że ja już momentami nie mogę się połapać czy są naturalne czy "zrobione" :evil_lol:
-
[SIZE=3][COLOR=Blue][B]Kasiu[/B][/COLOR][/SIZE] :lol: Tenek podróżnik to po prostu [SIZE=4][COLOR=Magenta]REWELACJA[/COLOR][/SIZE] :klacz::klacz::klacz: Baaaaardzo mi się podoba i proszę o więcej!!! Jestem bardzo ciekawa gdzie się jeszcze wybierze :evil_lol: Świetna zabawa, co? :lol::lol::lol: Aaaaaaaaa!!!!!!!! i [B]dzień dobry[/B] :multi:
-
[SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Magda[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: [COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]witaj Madziu[/SIZE][/B][/COLOR] :multi: [SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]Witajcie wszyscy[/B][/COLOR][/SIZE] [B]w[/B] [COLOR=Red][B]poniedziałek[/B][/COLOR] :evil_lol: i życzymy wam miłego tygodnia :Cool!: Nie odmówię sobie przyjemności wstawienia przeróbeczki i...:scared: [SIZE=3][B]Wspaniała natura ogara pozwala Bajanowi zawierać różne, dziwne znajomości...:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/2/enxol3jtwnbw7ixd.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE]
-
[SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]Bajan czeka na wiosnę...:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/38/tzrqqqrl5duyn9hn.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
mmbbaj replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B]Daguś śliczne te storczyki! Pięknie je pokazujesz[/B] :loveu: -
Ale śliczna niespodzianka :klacz: Ja widzę, że Bugajskiemu świetnie idzie:lol:...i jaki pomysłowy :evil_lol: Najważniejsze żeby mu się podobało,a chyba tak jest! Tylko co robi tam debe?:roll: Czyżby panna Szpilencja też trenowała? :cool3: A zdjęcia są naprawdę piękne! :Cool!:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
mmbbaj replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Kochani :cool3: :cool3: tak naprawdę to ja cały czas jestem i nigdzie nie poszłam :oops: Tyle tylko, że zrobiłam sobie odprężająca kąpiel, teraz maluje sobie paznokietki no i myslę, że będę mogła się zabrac za prace juz definitywnie :lol: :lol: Juz jest postęp bo wyciągnęlam moje materiały :razz: :razz: więc nie ma tak źle haha [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :lol:oj Daga! Ty na maturze powinnaś mieć przedmiot "dogomania" :evil_lol: A zdjęcia śliczne!:multi: Oskarek wiadomo :p - słodziak :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:cool3:[COLOR=SeaGreen]a te wspomnienia są takie ..szczególne ....i wierz że nie raz mi się łezka zakręciła :oops::shake:[/COLOR][/B][/I][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Aluś[/B][/COLOR][/SIZE] na tych fotkach widać jak wszyscy byliście szczęśliwi! I zawsze będą wywoływać wzruszenie bo są już tylko wspomnieniem, ale jak pięknym! :-( Cudowne są wszystkie i urocza Kama i Harley i Max :multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Teklunia'] Ten i fotka zrobiona na "po przejsciach": [IMG]http://images3.fotosik.pl/38/4w7ja1d9n2xlwlnz.jpg[/IMG] Ten "priorytetowy" ;) [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/libpy48sl3j6uugr.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Kasiunia[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Czujemy się lepiej? ;) A przeróbeczki super! Jak zwykle :p Masz bardzo fajne pomysły :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=RoyalBlue][I][B]WITAJ !!!!!!!!!!! [/B]Jakoś nie bardzo mi się podobają halówki a poza tym Ozzy musi przejść ;)intensywny kurs posłuszeństwa i zachowania w ringu / nie ćwiczyłam z nim teraz /, poza tym będzie mnóstwo wystaw na naszym terenie więc moze wtedy ruszymy .A tak właściwie to mnie wcale nie pociągają wystawy , tam jest tyle zakłamania i zazdrości ze głowa mała :shake: [/I][/COLOR][/quote] Muszę przyznać, że też nie lubię w hali, na powietrzu jest o wiele przyjemniej i dla nas i dla psa!Będziemy wystawiać Bajana, ale ja też ,jak do tej pory nie złapałam bakcyla wystawowego :cool1: Nawet jeszcze nie zaplanowaliśmy kiedy i gdzie...:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/38/enca3elpiupbd765.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/38/zxwndhbx0n1yn4su.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/38/un0y3i1jyv7nwxvk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/38/nrdzdwwxguj4tdpx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/38/991ho5jswznp93cf.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Blue]Haniu[/COLOR][/SIZE], przepiękne! :multi: I witaj!!! :lol: I już nas na tak długo nie opuszczaj[/B] :p
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B][COLOR=RoyalBlue] no muszę się wykurować bo w piatek wystawa w Katowicach a my planujemy z Alą wypad 2 dniowy do Joli od Gutka :razz: [/COLOR][/B][/I][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Alusiu![/B][/COLOR][/SIZE] :multi:Mam nadzieję, że już jesteś zdrowsza?:razz: A czemu nie wystawiacie Ozziego? Macie tak blisko...:cool1: Miłej niedzieli :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka']Witam niedzielnie !:multi: Bardzo powoli oswajam się z photoshopem , na razie udało mi sie zrobic rameczkę i takie tam przeróbki fotek .;)Ale powiem Wam ,że niesamowicie wciąga...:evil_lol: pierwsza moja rameczka [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8576/kadr9kopia0na.jpg[/IMG] i moje zabawy z foteczkami [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7181/dscf45008jr.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4949/dscf4633a3kh.jpg[/IMG] miłej niedzieli ![/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Alu![/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Właśnie przypomniałam sobie, że masz PSa więc pewno cosik przerobionego zobaczę i...nie pomyliłam się :evil_lol: Świetnie ci idzie! :klacz: Bardzo podoba mi się ta ostatnia! Tuffcio wygląda jak piesek z włóczki :lol: A, że PS wciąga to ja wiem :evil_lol: Życzę miłej niedzieli i fajnych przeróbeczek bo mam nadzieję, że jeszcze coś dzisiaj pokażesz? :cool3: Będę tu zaglądać :lol:
-
[quote name='an3czka'][I][B]Witajcie, witajcie, witajcie!:lol: [/B][/I] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/hop.jpg[/IMG] [I][B]Może uda mi się zobić jakieś zdjęcia, ponieważ jestem w posiadaniu aparatu siostry!:lol: [/B][/I][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Aniu![/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Widzę, że udało ci się zrobić to czego ja kompletnie nie umiem! Świetne :lol:
-
[SIZE=3][COLOR=Teal][B]"Dama w stroju burgundzkim z ogarem"[/B][/COLOR][/SIZE] :lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/38/uon1c1usq4kqbv4o.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Lucy*']Czy to może impresjonizm ??? :loveu::loveu::loveu:[/quote] Nooooo....powiedzmy "w stylu" ;)
-
[quote name='Alka'] Mam nareszcie photoshopa .:multi:Już z tydzień trułam Matiemu ażeby mi wgrał programik.Muszę się z nim zaznajomic , na razie idzie mi bardzo OPORNIE!:cool3:[/quote] No nie mogę! Następna :roflt::roflt::roflt: [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]Gosiu![/B][/COLOR][/SIZE] :Rose:
-
[quote name='Teklunia']oto i one! niestety nie mam juz pomyslow na nowe przerobki... chyba dopadl mnie ten dolek, ktory wczoraj miala Malgosia Bajankowa ;)[/quote] Miała? :roll: Ja nadal w nim siedzę :evil_lol: Na dodatek kompletna niemoc twórcza :lol: Ale ciebie Kasiu to zupełnie nie dotyczy :shake: Śliczne przeróbeczki! Jesteś naprawdę zdolna :multi: Bąbelasek: [IMG]http://images3.fotosik.pl/37/1y1q20qq3cb7365r.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/37/0i6ehn4t0q7x5af2.jpg[/IMG][IMG]http://images2.fotosik.pl/37/flxkl4ztdbgfvaac.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/37/56f91v4sd6tv0gxj.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/37/7ktyfyfhh3l5rfn0.jpg[/IMG][/quote] [quote name='Gosiek'] Kasiu.... przeróbeczki wspaniałe... zaczynam zazdroscić :cool1:[/quote] Ty Gosiu zaczynasz???:crazyeye: A co ja mam powiedzieć? :cool3: