-
Posts
3508 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmbbaj
-
[quote name='PiotrekJ'] Więcej surowego mięsa :p ...[/quote] A wiesz, dawaliśmy Bajanowi surowe mięsko, ale on w pewnym momencie odmówił i nie chciał :cool3:, lubi gotowane jedzenie :p [quote name='PiotrekJ'] zdjęcie pt. "no, zrobiłem tu porządek!" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Wisla/tn_LLL011.jpg[/IMG][/quote] grozny ten twoj Loco :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
mmbbaj replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mmbaj - no jeszcze się nie nauczyłaś, że tylko Zmorka ma delfinka na języku?? :lol: :lol: :lol:[/quote] Ojjjjjjjjjjj [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/40.gif[/IMG]bo my tu za rzadko bywamy [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/2/34.gif[/IMG] -
[quote name='an3czka'][I][B]Gosia, Piotrek jakie "za wcześnie"?![/B][/I] [I][B]Wyżły i w grudniu kaczki z wody wyciągają. To odporne psy.[/B][/I][/quote] Ooooo! Ja tu czuję zimny wychów! :lol: A co do tych kaczek...:hmmmm:, mam nadzieję, że bez ptasiej grypy :cool3:... [quote name='an3czka'] [I][B] Za 3 tygodnie próby pracy, więc cwiczyć trzeba:eviltong: [/B][/I][/quote] To Basco poluje? :crazyeye:
-
[quote name='PiotrekJ'] Rzeczywiście ostatnio zaczął się rozrastać :lol: ... Zmieniliśmy trochę sposób karmienia, może właśnie dlatego są efekty ;) ...[/quote] A na jaki? :cool3: [quote name='PiotrekJ'] Na początek mała, drobna, śpiąca kuleczka :razz: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Wisla/tn_LLL001.jpg[/IMG] [/quote] Znam to :lol: Właśnie taką "małą, drobną, śpiącą kuleczkę" mam za plecami ;) Witaj!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
mmbbaj replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Pobudka Wstawaj kobieto :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia40.jpg[/IMG] Ale jestem senna... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia42.jpg[/IMG] No dobra - juz schodze... [/quote] [B]Pysiu[/B], ale masz dwa cuda w domku :multi::multi: A ta mina śpiocha w łóżeczku super! Ja bym ją zacałowała :evil_lol: Tylko...,która to jest? :hmmmm: A te zabawy w ogrodzie!..........ja też kcem ogródek :placz: -
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=Blue][I][B]mam nadzieję ,że coś fotnę :cool1:[/B][/I][/COLOR][/quote] No to rozumiem, że pańciostwo z piesem teraz na spacerku i Ala fotki robisz? :lol: Bajan mimo długiego spaceru do domu wracać nie chciał :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='an3czka'] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/kwiecien/02%20kwiecien/Obraz041.jpg[/IMG][/quote] Basco jak Lord Cox! Poranna kąpiel w "basenie", szlafrok kąpielowy, własny kierowca :lol: [B]Witaj Aniu![/B] :multi: A tak, na poważnie, to nie za wcześnie jeszcze te kąpiele?;) Woda jednak musi być bardzo zimna?A może nie powinnam tak pod własnym kątem, bo ja bym do tej wody za nic! :shake:
-
[quote name='PIKA']I ja tu nadal widze wyzszość posiadania suczki nad psem :evil_lol: Wszyscy narzekają, bo suczka ma cieczke :evil_lol: a suczka cieczke ma 3 tygodnie i koniec :evil_lol: a samiec przezywa te cieczki ciagle, :evil_lol: Bo jak jednej się konczy to nastepnej zaczyna i tak w kólko :evil_lol:[/quote] [B]Pika[/B] :mad: tylko czemu się tak cieszysz złośliwie :placz::placz::placz:...;) [B]Aluś[/B], oj dobrze się rozumiemy :p
-
[quote name='Sabina1']Małgosiu co słychać ? Bajan pewnie szczęśliwy, bo sucho i ciepło. Ja nareszcie przestałam się bać, że połamię nogi.Czytałam taką piękną i mądrą wypowiedź pewnej dogomaniaćzki :lol: na topiku o psie, który capnął pańcia, bo go zwalał z łóżeczka . Autorka musi miec cudowny kontakt z własnym psem. Chylę czoła autorko :loveu:[/quote] [quote name='Alka'] Małgosiu, co u Was?[/quote] [quote name='Gosiek'][B][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Red]Gooooosiu - gdzie sie podziewasz od 3 dni?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/quote] :ices_bla: Kochane dziewczynki, bardzo wam dziękuję, że jednak nie zapomniałyście o nas :buzi::buzi::buzi:, a ja wczoraj jednak okazałam się gapą bo nie zauważyłam :oops: Chciałam pozaglądać do zaprzyjaznionych galerii, a miałam tyyyyyyyle zaległości :placz: [B]Sabinko[/B], Bajan początkowo wyszukiwał choć małe fragmenty brudnego już przecież śniegu i na pożegnanie zimy...objadał się nim :cool3:, a nie robił tego wcześniej :roll: A kiedy zrobiło się sucho i ciepło, pojawiły się nowe zapachy i jest cały zawąchany :lol: Do tego chyba jeszcze jakieś suczki :p Ja już nie wierzę w jakieś szczególne okresy, one chyba mają cieczki przez cały rok, tylko ciągle jakieś inne :angryy: Co do połamanych nóg, to cieszę się, że już nie muszę się o ciebie martwić, bo Bajan pociąga już raczej sporadycznie, choć czasem mu się zdaża, zwłaszcza do pieska ;) Dziękuję za to co napisałaś w dalszej części posta. Myślę, że mam z Bajanem dobry kontakt co jednak nie zawsze przekłada się na super posłuszeństwo ;) Wynika to jednak z faktu, że jest trochę rozpieszczony:razz: No, a już zupełnie nie wyobrażam sobie korygowania jakchś jego zachowań w sposób siłowy :shake: Sprawiłoby mi to przykrość nie mniejszą niż jemu! I wiem, że ufa nam :lol:
-
[quote name='Teklunia'] Ewa - ona jest przesliczna!!! :loveu: Uwielbiam dzdzownice! Zawsze na jesini nie moge sie nacieszyc ze tyle ich wylazi na ulice :p Szkoda tylko ze polowa ginie pod naszymi nogami... Piekniusia :loveu::loveu::loveu: Kasiu, ale za co? za co można uwielbiać dżdżownice???:-?:-?:-?, dobranoc :roll:...piękniusia? :-?
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Gosiu !!!! Bajan na PIĄTEJ stronie ! A fe !!! Tak się zaniedbać ! Proszę wysciskac ogarka ! :p [/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] O! Haniu, to się naszukać musiałaś :lol: Nie było nas kilka dni i o nas zapomnieli :-? A ogarka zaraz wyściskam, właśnie się po spacerku do snu układa :sleep2:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:[I][B]Piotrusiu a co masz do Ślązaków :razz:[/B][/I][/quote] Fajni są tylko mówią śmiesznie :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Małgosiu , moje już były... Idę odwiedzić Bajana[/SIZE][/FONT][/I][/B] :p[/quote] :cool3: [SIZE=1]nie ma nowych zdjątek[/SIZE] :oops:
-
[quote name='Evelina']No dobra :evil_lol: Uprzedzam, ze Teklunia sama tego chciala. Przedstawiam Wam wdziecznego panno-kawalera dzdzownice. Probowalam scisnac, ale sie zapieral :cool3: Sprawdza sie porzekadlo, ze dzdzownica ma dwa konce :evil_lol: Tlusciutka jest nieee ? :lol: Dobrze to dla ogrodu wrozy :evil_lol: Beeeeee..., ale fuj :diabloti:
-
[B]Haniu! Ja umarłam ze śmiechu :roflt::roflt::roflt:Zaraz budzę mojego ciężko pracującego psa :evil_lol: i idę z nim na nocny spacerek, a potem...znowu do roboty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='PiotrekJ']Witaj Małgosiu ... Długa historia, niezbyt przyjemna i za "świeża" jeszcze aby o niej rozmawiać :roll: ...[/quote] Sorki Piotruś :oops: Nie chciałam być niedelikatna :shake:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Witamy wszystkich. :p [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]KRAKÓW DESZCZOWY. ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/ftyabqpnklzjyf8j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/khgyvhczzdsqz5ya.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/44/v8rgqlol7qgj7zrt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/44/1dc0acc1nho8twtv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/dbp0ax6xqqr93vdx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/5vk7s379ke3kpd7v.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkgreen]Oliwki z wystawy ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/0ggg1t2xx4wsb006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/37fkbyarfr8t3dwy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/44/flrspsxaczsnf1kr.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach Kraków![/B] :multi:
-
[quote name='PiotrekJ']Czego płaczesz? :razz:[/quote] Piotrek, a ty czemu płaczesz w swoim banerku? :razz:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]o tak Ślazacy są bardzo mili inie przeciągają :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ze Ślązakami miałam kontakt tylko jeśli pojechaliśmy do Pszczyny:eviltong: A mówię o ludziach z południa tak ogólnie, my mieszkaliśmy pod Krakowem :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='LAZY']Dokładnie. Dopiero teraz uśwaidomiłam sobie jak puste były moje słowa, zrozumienia i współczucia. Tak naprawde nie miłam pojęcia jak ciezko było Marcie jak dowiedziała sie o chorobie Pagajka. Nadal nie wiem jak ciezko było Adze jak musiała pożegnać Sare.[/quote] Paulinko to chyba nie do końca jednak jest tak...Każde z nas chyba już w swoim życiu doświadczyło poczucia niepokoju o zdrowie bliskich czy kogoś bliskiego pożegnało...I chyba nie ma znaczenia czy była to osoba czy zwierzak :shake: Jeśli te uczucia się poznało to się wie, i rozumie...
-
[quote name='Cimi']O tak w pełni się z tym zgadzam :evil_lol:.[/quote] Acha! ;)...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Ehhh ... Jak ludzie mają dobrze o Nas mówić skoro zdziwienie w słowach Warszawianki można znaleźć :shake: :evil_lol: :evil_lol: ... Ehhh...wiesz, ja to już czasem wolałabym żeby o nas w ogóle nie mówili :evil_lol: Tyle, że takich prawdziwych warszawiaków to w Warszawie ze świecą szukać :candle: Ale i tak powiem, że na południu ludzie są o wiele milsi i grzeczniejsi, naprawdę, mam skalę porównawczą bo mieszkałam tam 3 lata :lol: [quote name='beria']Piłka nożna the best :diabloti: Mój TZ grywa na hali 3 razy w tygodniu, a ja mam wtedy spokój w domu :eviltong:[/quote] Nooo, z takiego powodu faktycznie można piłkę nożną polubić :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: No co TY? I siem nie chwalisz? :mad:[/quote] Warszawiakami ma się chwalić???:roll:...:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]A Ozzulec właśnie wrócił z 2 godzinnego bieganka z boksiami [/B][/I][/quote] [B]Witaj Alu [/B]:sweetCyb:troszku się za wami stęskniłam :lol: A Bajan ostatnio też poznał bokserkę, którą bardzo polubił, ona jego też, ale chyba jeszcze bardziej lubi patyki :evil_lol: Po krótkiej wspólnej zabawie, ona dorywa patyka i go obrabia, a Bajan nad nią stoi i wychodzi ze skóry żeby zwrócić na siebie uwagę :evil_lol:
- 78403 replies
-
[SIZE=3][COLOR=Blue][B]Witaj Gosiu[/B][/COLOR][/SIZE] :multi:, spragniona pięknych zdjęć zaglądam najpierw do ciebie i oczywiście nie zawiodłam się! :lol: Jesteś naszą artystką!!! [B]tylko...[/B] [quote name='Gosiek'] i robalek [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/44/c27kp7i65sifcqvd.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]nie lubię robali[/B] :shock: no i trochę się za wami stęskniłam ;)