cześć dziewczyny:multi:
Kolejny dzień minął i całe szczęscie:evil_lol: Imbirku u mnie też co chwilę są nowe normy których trzeba sie nauczyć, a ja że jestem nowa muszę nauczyć ich wszystkich :roll: . Dobrze że kobiety które tam pracujące są w porządku, wszystko tłumaczą i mówią , bo bez tego było by bardzo trudno.
Ale jaką mamy kierowniczkę:diabloti: ....to szkoda słów.
Ja za chwilę lecę się pouczyć, bo może będę jutro pytana:placz: ....no normalnie czuję sie jak w szkolę:shake: