[quote name='AgusiaTerierka']Kiedy zaczynamy:lol: ?[/quote]
Możemy Już:laugh2_2: :cooldevi:
[quote name='madzia i medor']:evil_lol: :evil_lol:
No, zdarza mi się twórczo myśleć:cool1: :evil_lol:[/quote]
:turn-l:
[quote name='madzia i medor']Ale będzie impreza:multi: :multi: :multi: :lol:[/quote]
Mega Impreza będzie:cool3: :multi: :multi:
Dziewczyny nie mam ani jednej nowej fotki, pogoda okropna, leje:placz: a jest weekend powinno być ciepło;) . Postaram sie zrobić jakieś domowe fotki:roll:
Aha...
od poniedziałku do pracy idę na 14:00,( jedynym plusem jest to że sie wyśpie:cool3: ) teraz będę chodzić jeden tydzień na rano a drugi na popołudniu.