Zgadzam sie z Agnes po betonie nie bardzo myślałem ,że jakieś polne dróżki prowadzą nad jeziorka.
Marticza-tz roznosi nocą gazety?I jest zmęczony buu rozumiem ,że nie chcesz go budzić.xD Ile ma prac?450?A ile zarabia w przeliczeniu na dukaty i srebrniki?
Chciałem sprawdzić jak zareagujesz.A Tatoo jak tatoo nie znam się :P nie chce mieć więc mi to wsio co tam se wymalujesz na pleckach.Ale uroczo się wkurzyłaś trza przyznać :P
Żonkil-prace maturalną miałem wielkości 1strony a5xD
[url]http://img687.imageshack.us/img687/5453/sl551502.jpg[/url] -Efffcia masz i biegnij po wibrator
Jak wychodze to wszystkie 3 plackiem w przedpokoju z tym swoim wzrokiem.Arek wychodzi to nawet nie popatrzą xD Jak wraca to też wielkich fanfarów nie ma.
A piosenke Ona robi loda mu znam od lat i jest moim ulubionym utworem.Który tak wiele wniósł w moje życie i skierował mnie na odpowiednią ORALNĄ ścieżkę życiowa hahaha
Magda swoją drogą wole jak mi paczka przyjdzie o 6 rano niż jak siedze uziemniony w domu ,bo jak tylko wyleze gdzieś dalej to dryn dryn dzwoni kurier ,że za PIĘĆ minut będzie...
Właśnie o 10.30 się obudziłem ,Ala spróbuj mnie wybudzić ze snu telepatią jeszcze raz to starość spędzisz w domu moherowym. xD
A tak poważnie to od 9 psy żrą kości więc sen był taki se chrup chrup chrup chrup.
Lucas dał mi pospać do 6.08 niesamowite a spokojnie poczekałby dłużej ino się dziecko nudzi....durny ten pies śpi max 6godzin na dobe.Czarek z Kają przesypiają jakieś 20h/dobe.Budzą się jeść ,pić ,na spacery ,na spacerze ganiają wracają i śpią.A ten po spacerze jeszzcze z 15min lata w kółko jakby sie naćpał ,popatrze na niego a on jak porąbany labradorek zaczyna kręcić dupą ,aż się zwija w rogalik jak boksery.
Poza tym doszedłem do tego ,że psy są nienormalne.Arek nic przy nich nie robi tylko podkarmia jak gotuje i czasem odleje młodego ,ale wszystkie bardzo go lubią.A ja dre na nich ryja ,rzucam najstarszym zawodem na świecie ,męcze aportami ,szkoleniem.A jak zostawie kundle Arkowi do potrzymania i wejde do sklepu to Magda25 na Grunwaldzie pewnie słyszy moje psy z Miłostowa xD