8dni temu Czarek miał szyty bok 8szwów i dren.Dren został wczoraj wyjęty dziś wyjąłem 2 szwy które już zarastały skórą.Ale do rzeczy ,dziś zauważyłem że pod blizną są 2 guzy średnio twarde ,ruchome.Ropnie??Wątpie ,bo z drenu nic nie wyciekało.Ranka,a raczej już blizna jest czysta sucha, dziura po drenie zaschła już wczoraj wieczorem.
Zeschizowałem się i mam wrażenie ,że kundel zaraz zdechnie i będę kopał dołek na działce.
Wiecie co to może być??Bliznowiec ,albo jakieś inne niegroźne dziadostwo??