[quote name='Kika']A jak chcę kryć swoją suke niemieckim psem to też jakieś problemy moga robić?[/quote]
Nie tylko cena będzie trochę inna niż w Polsce :wink:
Draczyn wiem, że nic nie poradzę, ale załamać się można, prawda ?
Jak sobie uzbieram, to pojadę po psa do GBR ojczyzny russelli :lol: