orsini-pomimo,ze moj psiul jest mlody to juz mial 2 zapalenia gardla i raz grype-za kazdym razem byly wymioty,a na dodatek biegunka.Idz do weta,da im lekarstwo i bedzie po klopocie. :D ...Nie jestem wetem,ale...na to wyglada.i trzymam kciuki,zeby to bylo tylko to