No coz-Dali je od kilku tygodni nutre gold-i dzis zauwazylam,ze siersc mu sie pieknie zaczela blyszczec i mniej sie wyczesuje podczas czesania....Sunia tez ja wcina-i pomimo gwaltownego przestawienia :roll: -bo przeciez nie da rady dwoch szczeniakow karmic dwoma roznymi karmami-nie zareagowala na zmiane zadnymi sensacjami zoladkowymi-ale je ja od wczoraj-trudno powiedziec..Natomiast wiem,ze Dali po raz pierwszy od 2 tygodni nie byl u weta i ta karma mu odpowiada-zarowno smakowo jak i fizycznie-przybiera pieknie,siersc ma piekna,kupy normalne-jestem bardzo zadowolona :P