ja jestem ogolnie roztrzepana osoba-nigdy nie wiem gdzie co mam,aparatu najrzadziej zapominam :lol: ..zapominam reczny zwolnic w aucie,jezdze bez prawa jazdy czasem-a aparatu zapomnialam raz-dzisiaj :lol: zapominam wlasciwie wszystko-a co dotyczy psow-bardzo rzadko :lol: