to zalezy od oddzialu
w przypadku zwyklego rodowodu tez roznie bywa - we Wroclawiu nr rej dostawalo sie dopiero po przyjsciu rodowodu z ZG a w Opolu daja go w dniu zlozenia metryczki :roll:
[quote name='Asiaczek']Gratulacjedla Tesski!
Widać, że i Węgrzy szukają oszczędności... No i prowokują, aby do nich przyjeżdżać albo... papa pucharku!:evil_lol:
Pzdr.[/QUOTE]
ha ale kolezanka za 4 tyg jedzie do Budapesztu na show i mi odbierze :loveu::multi:
[B]dostalam dzis dyplom Championa Wegier dla Tess :multi::multi:[/B]
ukonczony w marcu, wniosek wyslalam ok 8 pazdziernika ( jakos trudno mi bylo sie rozstac z 20 EUR :evil_lol:), wystawiony 15 pazdziernika - dzis u mnie - 3 tygodnie to jak na wegrow super ekspres
zmienili wyglad dyplomow to raz a dwa zawsze wysylali puchary za CH poczta a dzis otrzymalam talon na puchar do odebrania w biurze MEOE lub na jednej z wystaw na wegrzech
tylko szkoda ze nie wsadzili dyplomu do jakiejs teczki czy cos bo doszedl pognieciony i naddarty w jednym rogu :roll:
[B]dostalam dzis dyplom Championa Wegier dla Tess :multi::multi:[/B]
ukonczony w marcu, wniosek wyslalam ok 8 pazdziernika ( jakos trudno mi bylo sie rozstac z 20 EUR :evil_lol:), wystawiony 15 pazdziernika - dzis u mnie - 3 tygodnie to jak na wegrow super ekspres
zmienili wyglad dyplomow to raz a dwa zawsze wysylali puchary za CH poczta a dzis otrzymalam talon na puchar do odebrania w biurze MEOE lub na jednej z wystaw na wegrzech
[U]i tak Tess 4 x dostala CAC z klasy championow:[/U]
2 x rok 2007
1 x rok 2008
1 x rok 2009
[quote name='Vectra']eee nic ciekawego dzisiejszy odcinek , ja czekam na jutrzejszy :diabloti:[/QUOTE]
ja tez to ogladam :p pare lat temu ta pierwotna wersje tez ogladalam - nasza polska sie do niej nie umywa ale mozna sobie popatrzec ;)
moje burki aktualnie wcinaja jagniecine & ryz - kupy nieduze i niesmierdzace, zero baczkow no i psy zadowolone :p
jak wykoncza 15 kg to zamowie im ta z lososiem na testy
[quote name='Asiaczek']My też się wybieramy, ale bez noclegu.
Dla przypomnienia:
sobota - 1,3,5,8,10 gr.
Niedziela - 2,4,6,7,9 bgr.
Czy jest ktoś chętny na busa...?
Pzdr.[/QUOTE]
i znowu inne dni :placz:
jak zwiazek chce wieksza ilosc zgloszen to niech popracuje nad atrakcyjnoscia wystaw i obsad sedziowskich a nie zmienia przepisy :evil_lol::evil_lol:
o wysokosci oplat nie wspomne :shake:
ja z allegro mialam podobny problem - ktos ukradl moje zdjecia co prawda nie szczeniakow ale procesora - administracja allegro stwierdzila ze nie jest w stanie stwierdzic czyje to faktycznie zdjecie jest i stwierdzila ze mam sprawe rozwiazac sadownie ... :angryy: