[quote name='warg2003warg']NIc zmian przy owczarkach brytyjskich, jedziemy.Nawet oddział był uprzejmy wysłać nam zgłoszenie pocztą.Trzeba to docenić. :lol:[/quote]
a wiesz jakim kosztem ? molestuje sie biednych dzialaczy zeby po 200 kopert adresowali a potem upychali tam zgloszenia i nalepiali znaczki :) bleeeeee :)