-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='Savannah'][quote name='AiMiN']Proponujemy POZNAŃ...[/quote] no właśnie znam troche ZK w Poznaniu i chyba takie cos nie przejdzie tam :-? Choc mam nadzieje że grupka ludzi kiedys sie "wezmie" i zrobimy klubówke w Poznaniu, myslimy nad najbardziej nas interesujaca grupą V 8) Pozdrawiam Lidka i Villarica[/quote] nie chodzilo o oddzial Poznan ale o miejsce spotkania w Poznaniu :)
-
W który dzień cieczki kryć najlepiej?
Elitesse replied to Marta Chmielewska's topic in Cieczka i krycie
ja swoje suczki kryje zawsze 12 i 14 lub 11 i 13 dnia i tak tez zapraszam suczki na krycie do mojego reproduktora - jak dotad to okazalo sie trafne ! liczebnosc miotow przynajmniej u sznaucerow srednich zalezy glownie od tego z jakiej linii pochodzila suczka a nie kiedy byla kryta ale znam sredniaczki ktore powinny byc kryte po 16 dniu - wiec jesli sie nie zna dokladnie swojej suki (obserwacja zachowania i sluzu) to przed jechaniem na krycie najlepiej zrobic wymaz -
[quote name='karolaGd']ale po takim incydencie mozna isc do lekaza i oni podaja pewne leki aby suka nie zaszla w ciaze lepsze to niz kolejne niechciane szczenieta[/quote] ale takie leki trzeba podac w kilka dni po zdarzeniu zeby zadzialaly dziweczyny najlepiej idzcie ze swoimi suczkami do weterynarza ! bo moga miec ciaze urojona ale moze to byc i prawdziwa coiaza wiec najezalo by sie nimi odpowiednio zajac p lepiej karmic itp
-
agacia to bedziemy razem na Bis weteran biegac :) bo zglaszam swoje dwa brodacze do Zielonej - w zeszlym roku jedna z moich suczek skonczyla tam Championat to moze i w tym roku sie uda :) a pozatym tu mieszka moje dziecko sznaucerowe wiec wypada sie na kawe i ciacho wprosic :) hihi
-
[quote name='orsini']Elitesse czekam na smska :lol: :lol: :lol: bo zaraz spadam do domku:(((( kiedys Wam opisze Sopot ciut dluzej:)))) Generalnie bylo super!!!szkoda, ze nie poznalam Pass:(((((ani Kory....jak coniektorzy... ale za to poznalam kupe innych dogomaniakow i uzytkownikow listy... chyba zaczne jezdzic bez psa-jest weselej:)))))))))))))))))i zupelnie bezstresowo!!! GRATULUJE wszystkim sukcesow!!!![/quote] sms jak tylko bede miala potwierdzone dane :) a bez psa wcale nie jest zabawniej - juz kilka razy probowalam i jakos tak mi glupi jak cos sie na smyczy nie paleta pod nogami :P
-
czyzby Orsini miala dzisiaj wolne ??
-
no mi juz tez dziala :) a wlasnie sie dowiedzialam ze Lancelot bedzie mial we wrzesniu kolejna zone i to Championke :) chlopak sie pewno ucieszy hihi
-
witajcie z (późnego) rana ! czy ktoś ma pomysł dlaczego moja strona przestała działać ? a rano jeszcze wszytsko było OK :(
-
[b]Jostra [/b] a jak tam przyszla mamusia ?? kiedy termin masz ?
-
[b]moj syneczek tzn Lanc x Tessi - 9 miesiecy [/b] [img]http://lancelottessi.republika.pl/alpacinopostawa.JPG[/img]
-
na stronach slowackich jest juz plan sedziowania na Bratyslawe :) u mnie w sredniakach jest 20 w sobote i 17 w niedziele wiec zobaczymy co to bedzie :) wiem na pewno ze Zadra zostanie w domu ale moze Lanc i Tessi cos wywalcza....
-
jest juz plan sedziowania na slowackiej stronie !!
-
jak sedziuje ? czy bardzo grzebie w zebach czy tylko zgryzy sprawdza ??
-
czy ocenial was kiedys Petr Rehanek z Czech ???? czy on bardzo grzebie w zebach ???
-
to bedzie krajowa czy miedzynarodowa i kiedy dokladnie ?
-
witaj Romas ! szybko odczarowuj swoj aparat i robo fotki ! pewno teraz masz nielze zamieszanie w domu hihi ja dopiero co pozegnalam ostatniego malucha a juz mi brakuje tych kluseczek :( moze jakos do stycznia wytrzymam hihi buziaczki dla malej Bianki :angel: :angel:
-
Aleksandro troche spoznione ale najlepsze zyczenia urodzinowe !!! :drinking: :drinking: :BIG: :new-bday:
-
ale wam dobrze ! zerknijcie troszke na wyniki sredniakow :) plosie....
-
[quote name='karenina']Wiesz Elitesse, nasz ZG to moze i te mlodziez dopuscil do porownania o rase, tylko chyba wielu sedziow o tm nie wie ( mysmy juz dwa razy nie dostali rasy wyj sedziego cyt " W mlodziezy bob nie przyznaje :evilbat: "_ No ale .... im w oko z tym, bez laski :) )[/quote] niektorzy nie wiedza inni sobie z tym nie radza - juz wiele razy widzialam jak sedzia bral mlodziez do porownan o najlepszego psa/suke w rasie...a przeciez zasady oceniania nie sa wcale skomplikowane !
-
[quote name='AiMiN']Proponujemy POZNAŃ...[/quote] tez powinnam byc skoro jestesmy czlonkami ZK to powinnismy miec prawo "inicjatywy ustawodawczej" hihi ale nie wiem czy to bedzie mile widziane :)
-
[quote name='czapla']Ja woze badz wysylam do Warszawy do firmy "Szlif" i jestem bardzo zadowolona z ich uslug. Jednak ode mnie to troche ponad 100 km, a Wam to troche daleko... Z tego co wiem, to duzo ludzi z calej Polski korzysta z ich uslug.[/quote] a czy mozesz podac jakies ich namiary ?
-
[quote name='Conan']Elitesse będziesz w Bratysławie?[/quote] tak !! z calym stadem :)
-
oh Mek ty zyjesz !! :angel: :angel:
-
karenina masz zupelna racje ! ale moze ZG w koncu pojdzie po rozum do glowy i troszke "unowoczesni" nasze przepisy wystawowe.juz wielkim krokiem bylo dopuszczenie mlodziezy do porownania o zwyciestwo rasy teraz kolej na weterany, championat weteranow i kalse baby ! a moze by tak projek "obywatelski" zlozyc ??
-
[b]siostra mojej Zadry - Zorba z nowo urodzonymi maluchami:[/b] [img]http://sznaucerwb.republika.pl/naglownaszcz.JPG[/img]