[quote name='Dalmatynkaa']Ja się wybieram z aparatem, zapewne odwiedze wszystkie ringi :razz: Ale na grzywki to musze koniecznie wpaść :loveu:[/quote]
Jak ja się cieszę :multi: :multi: , my zaraz raniutko zaczynamy, 4 piesy przed grzywkami.
Pogoda mam nadzieję że będzie odpowiednia. Jeszcze wczoraj mówili że 25 stopni i deszcz przelotny, a już dziś zapowiedają niedzielę bez deszczu. :lol: :lol: