[quote name='Tomek67']Witam radośnie krajankę :angel: (niezorientowanym powiem, że Stalowa Wola leży za rogatkami Niska). Wpadaj jak najczęściej ze swoim łysolkiem, to jest ciepły topik więc nie zmarznie biedaczek. :eggface:
Do stałych bywalców - wstyd! :bad-word: Tak zaugorzyć najfajniejszy temat. :evil: Przez te śniegi to Wam chyba prądu brakło albo myszki wyzdychały! :D Pisać mi tu zaraz co słychać u Was i Waszych mikrogangsterów. :D U mnie śniegu po pachy. :cry:
No, to się opisałem.[/quote]
To może ja dodam niezorientowanym że Nisko leży za rogatkami Stalowej Woli :evilbat: :lol: