-
Posts
4548 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaW
-
jakie śliczne, co jak co ale zdjęcia Orsini wychodzą pięknie :lol: :lol:
-
[quote name='Tomek67']A co chcesz? Dla Ciebie wszystko! :lol: :wink:[/quote] Czy Ty wiesz co mówisz? :evilbat: bo jak sobie zażyczę ...... :roll:
-
Aaaa jaki on już duży i jaki śliczniutki. Pięknie mu się kolorek utrzymuje. :lol: :lol:
-
A ja znowu jestem zdziwiona :o bo Radar w domu się nie zesika, nawet jak siedzi 6 godzin, ale kooopsko to potrafi uwalić w tym czasie nawet 2 razy :evil: Myślałam że to drugie łatwiej utrzymać, ale myślę że to zasługo kota, bo jak na przyłapałam Radarka na sikaniu i delikatnie go potelepałam i skrzyczałam, kot tak na niego naskoczył że nie mogłam ich w domu połapać. Mały tak się przestraszył że od tej pory nie sika. :oops:
-
U mnie też wpadła do gara i wyszedł super rosołek, ale psiaki nie mogą jeść z niej mięska :cry:
-
i jak tu wierzyć że będzie lepiej :wink:
-
[quote name='Tomek67']Doberek :P :wink:[/quote] A może cosik więcej, a może od razu dobranoc :evilbat:
-
Agnieszka, jaki on jest śliczny :angel: :angel: i jak już urósł :lol: My z Radarem też ćwiczymy siadanie, łapkę i leżenie, w domu wychodzi nam to praaawie super, natomiast na spacerku kiepścieńko :cry: tyle dookoła się dzieje :roll: . Ale to dopiero początki, nie odpuszcze tak jak zrobiłam to z Gizmem i diablątko musi teraz chodzić na smyczy.
-
Kto by nie wygrał i tak drób będzie rządzić Polską :cry:
-
[quote name='matrix.....'][quote name='matrix.....'][quote name='Germanika']Matrix,to co w sobotę u Górala?[/quote] mam nadzieję tam dojechać, wstyd się przyznać ale jeszcze nie widziałem Idealisty...[/quote] już nie muszę się wstydzić :) Idealistę dzisiaj widziałem ... a jak się porusza ... miałem wrażenie, że już parę sezonów jest prezentowany na ringach :o[/quote] A zdjęć żadnych niet ? :cry:
-
ale to były filmiki, które trzeba było otworzyć, a ten sam się rusza :lol: :lol: i odrazu wszystko widać
-
Jak [b]Draczyn[/b] coś wynajdzie to :o Super buldożek a jaki ruchliwy :lol: :lol:
-
Mnie też wydaje się że naukę należy rozpocząć jak najwcześniej. Maluchy szybciej się uczą, później mają co prawda młodzieńczy okres buntu i totalnej głuchoty, ale chyba szybciej powracacją do normalności :roll: i wszystko sobie przypominają. :lol: Ale Luka ślicznie wygląda i jaka zdolniacha :lol: :lol: Gosia gratuluje.
-
[quote name='maga18'][quote name='AngelOfDeath'] I POMYSLEC ZE TO WSZYSTKO MOJE :cunao: :cunao: :cunao: :lilangel: :evilbat: :evilbat:[/quote] :bigok: to moglbys od czasu do czasu wpasc wyprowadzic te diabełki na dwór??!! :lol: :bigok:[/quote] I przy okazji nakarmić :evilbat:
-
Czasami coś człowieka olśni :lol: :lol: :lol: i jakie tego efekty :o
-
[b]Maga[/b] - przepiękne zdjęcia :P i ten żółty kolorek tak bardzo do nich pasuje. Ja chce żółte smyczki dla moich psiaków :bigcry: i nigdzie nie mogę znaleść. [b]Draczyn[/b] buldożek bombowy - nie umiałaś wklejać, ale jak już się nauczyłaś to z jakimi efektami :o :lol: :lol:
-
O to Gizmaczek w Poznaniu będzie miał "tylko" 4 konkurentów. Ma mocne zęby - to sobie z nimi poradzi :evilbat:
-
Śliczne zdjęcia. :lol: :lol:
-
My tez dostaliśmy dziś potwierdzenie z numerkiem :o 3420 i talonem na katalog :lol: I to bez żadnych błędów :P
-
[b]Maga[/b] - jesienne zdjęcia wspaniałe. Toffik już powrócił z banicji??? :wink: Ale Miron ma wzrok, patrzy jakby miał ochotę kogoś schrupać :wink: [b]PaniMysza[/b] - te piękne przestrzenie to nie tylko Twoje marzenie :-? [b]Gruc[/b]a jeszcze 3 tygodnie musisz czekać na tą śliczną suńkę? Niby nie długo ale jaak długo :-?
-
Dzieki za pochwałę mojej twórczości reżyserskiej :lol: i gratulacje dla aktorów :modla: [b]Gosia [/b]- super będzie mieć znajomego sędziego na wystawach :wink:
-
Miniaga śliczny ten Twój :angel: rośnie. A jeżyki bomba i to są chyba albinosy :o Pająki w domu oznaczają szczęście i zdrowie. :lol: Tylko dlaczego ich jest aż tak dużo :evil: Mam w domu kilka takich na grubych nóżkach, paskudztwo, ale pozwalam im mieszkać tylko do pewnych rozmiarów. Później lądują za oknem :evilbat:
-
Głowa Gizmola ocalała :lol: A ja od roku należę do Zwizku Kynologicznego i legitymacji jeszcze nie dostałam :cry: I jeszcze jeden "Przyjaźń" [URL=http://www.zippyvideos.com/7255897401757376/mvi_2342/][img]http://i1.zvhost.com/1/x/xmw2e984.jpg[/img][/URL] [b]Gośka[/b] nie wiem czemu nie chce Ci się otworzyć :cry:
-
W bluzeczce chodzi, żeby go mała Pirania całego nie poszczypała. :evil: A poza tym zrobiło się od wczoraj strasznie zimno i wieje ostry wiatr więc na spacerki wychodzi w bluzeczce. :P
-
No to jeszcze jeden "Wielka przyjaźń" tylko nie wiem czemu wychodzą takie ciemne, w aparacie są jasne :cry: [URL=http://www.zippyvideos.com/7255897401757376/mvi_2342/][img]http://i1.zvhost.com/1/x/xmw2e984.jpg[/img][/URL] [b]Ress[/b] myśl nad aparatem intensywniej :wink: