Dziś dodzwoniłam się znowu, i znowu nic sie nie dowiedziałam. Po co oni piszą że głoszenia wysłame faxem należy potwierdzić telefonicznie, skoro nie potrafia tego zrobić? Jedyne co pani powiedziała, że jeszcze do dziś przyjmują zgłoszenia, ale czy ukaże się cokolwiek na stronie, też nie wiedziała.