Jump to content
Dogomania

Ki-wi

Members
  • Posts

    689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ki-wi

  1. Hej, no ja bardzo bym chciala sie zameldowac na wystawe ale wysylajac faksa ten nie dochodzi :nonono2: ,nie moge siagnac sobie podania aby przeslac go na maila bo mi jakos przez mojego kompa to nie wchodzi:wallbash: ,a no i jeszcze problem z zaplata,aby przeslac przelew potrzbuje tzw.numer BIC (czyli numer identyfikacyjny danego banku),ale na moje maile nikt mi nie odpowiada.Dzwonilam podali mi numer ,ale moj bank nie moze takiego banku o takim numerze znalezc (podali dwie cyfry a ma byc od 8 do 11 znakow),wiec nie wiem jak to bedzie....czy mi sie w ogole uda zglosic na ta wystawe:puppydog:
  2. Moze mi ktos powiedziec gdzie jest napisane,ze zgloszenia beda przyjmowane do konca roku...ja jakos patrze na stronke tego zwiazku i nie moge nic znalezc :roll: .....chyba slepa jestem....... :Help_2:
  3. My bardzo serdecznie za gratulacje dziekujemy!!!!! A ktos sie wybiera do Glogowa???? My mamy zamiar tam sie pojawic :lol:
  4. A jeszcze cos znalazlam Czilalka dlugowlosa [URL=http://imageshack.us][img]http://img206.imageshack.us/img206/140/dsc030500cq.jpg[/img][/URL] A reszte fotek mozna zobaczyc w temacie "Terier Tybetanski" :lol:
  5. A teraz obiecane foteczki Na ringu [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/3268/dsc025304dk.jpg[/img][/URL] Przed wejsciem na ring [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/6476/dsc025359oz.jpg[/img][/URL] Przed wejsciem na final mlodziezy. [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/6682/dsc025459ft.jpg[/img][/URL] Porownanie Aki i Dandy [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/8504/dsc025413bz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/5118/dsc025431ef.jpg[/img][/URL] Alex (Maya&Alex) juz po wystawieniu [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/5180/dsc030463xo.jpg[/img][/URL] Maz Lunadino z Dandym (obydwoje juz bardzo zmeczeni) [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/5545/dsc030516cl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img225.imageshack.us/img225/313/dsc030486of.jpg[/img][/URL] !!!!!!!!!!!!!!!!!!NARODZILA SIE NOWA PRZYJAZN!!!!!!! [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/4450/dsc025571fc.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/4179/dsc025592pk.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/2213/dsc025615fx.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/5985/dsc025552qa.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/9636/dsc025643cq.jpg[/img][/URL] Reszta fotek w temacie "Ozdobki na wystawach"
  6. To i ja wstawie kilka fotek z Nowej Rudy Terierki Tybetanskie [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/3661/dsc025410bf.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/4118/dsc025432oz.jpg[/img][/URL] Shih tzu [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/7937/dsc030438cf.jpg[/img][/URL] Lhasa Apso [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/3127/dsc030457nq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/4761/dsc030422fs.jpg[/img][/URL] Papillon [URL=http://imageshack.us][img]http://img214.imageshack.us/img214/4041/dsc030498kc.jpg[/img][/URL]
  7. Ha...Dhinga startowala by sama w suniach mlodziez. A tak w ogole to byly: mlodziez samce: Dandy Posrednia: Aki Otwarta: Alex Szczeniaczki: Dharma I to wszystko ...nikogo wiecej nie bylo. My wybieramy sie do Glogowa...no przynajmniej ja mam taki plan...trzeba jeszcze meza przekonac :roll: :agrue:
  8. No wielka szkoda Dhunga,ze nie przyjechaliscie... :( a tak sie cieszylam,ze was zobacze. W Nowej Rudzie bylo super...bo fajni ludzie i piekne psy. Przede wszystkim wilekie dzieki :modla: Lunadino i jej mezowi za zabranie mnie ze soba i wysluchiwanie :smhair2: marudzenia :lol: :lol: :lol: My mamy 1 miejsce w mlodziezy :D Hej Krakowiaki no milo,ze sie w koncu odezwaliscie!!!! Kropeczka wyrosla na piekna tybetke :B-fly: I tak samo jak Kropka spi rowniez nasz Dandy...no identiko....tylko,ze nasz nie gada :o Krakowiaki a Wy nie macie juz zamiaru wystawiac Kropki :question: Mam nadzieje,ze bedziecie sie troche czesciej odzywac na dogo...a nie tylko czytac :bigcool: Mam kilka fotek...ale naprawde malo...bo jakos przejeta bylam :nerwy: :tard: i zapomnialm o klikaniu zdjatek.Wstawie jak tylko je zmiejsze 8)
  9. :new-bday: Dzitdka gratulacje nowych maluszkow!!!!! :klacz: :laola: :BIG: Oby zdrowo rosly :kciuki: i znalazly kochajace domki :kciuki: No i oczywiscie czekamy na foteczki maluszkow :baby: :Dog_run:
  10. [b]Ewik :olympic: wielkie gratulacje :olympic: !!!!![/b] To wielkie wyroznienie wygrac Sieger Erzgebirge!!!!! :wink: Zreszta nie pierwsze i nie ostatnie :thumbs: A zdjecia z wystawy macie przepiekne :smilecol: I co to za mala kudlata czarnulka wrocila z Wami do domu???? :hmmmm: Napisz prosze bo..... :motz: pekne z ciekawosci :oops: :lol:
  11. My tez jeszcze raz oficjalnie gratulujemy stronki.Swietnie,ze jest ich coraz wiecej!!!! Dhunga my rowniez dostalismy potwierdzenie (na szczescie :roll: ),bo jutro wieczorem juz wyruszamy do Polski :lol: Rodzice fotki fajowe :lol: a maluchy urocze :klacz: ,widac,ze niezle daja ciotce hanie do wiwatu....hihihihihihh Hmmm ciekawe go z nasza Genia :hmmmm: ....jakos od wiekow juz sie nie odzywala na forum :o :(
  12. Hejka Dziekujemy za zyczonka :lol: No wlasnie Dhunga...my tez nie mamy jeszzce potwierdzenia a juz w czwartek musimy ruszac.Fajnie,ze tez bedziecie moze w koncu rodzenstwo bedzie moglo sie soba nacieszyc :wink: :)
  13. Hej wszystkim ...nie odzywalam sie dlugo ...bo mi kompik zastrajkowal :wallbash: Widze,ze piekne foteczki znalazly sie na naszym forum...i bardzo piknie. Yoki...juz jaka duza mordeczka :lol: Lunadino co taka jestes oszczedna w fotkach :wink: ...wiecej prosze Rodzice ...MALUCHY ....sam modzio :lilangel: Fibi robi sie super trikolorowa...napewno bedzie cudnie wygladala A u nas coraz zimniej...sniezek tez zaczal pruszyc i czuc,ze zima idzie wilekimi krokami :x ....brrrrrr Czy moze ktos z Was wybiera sie do Nowej Rudy :question: My jestesmy zgloszeni..no i mamy zamiar jechac..o ile snieg nas tu nie zasypie :roll: No i jeszcze jedno :BIG: NASZ DANDY MA DZISIAJ URODZINKI :BIG: :multi: :B-fly: [b]DHUNGA;DEBI[/b] WAM ROWNIEZ :new-bday: :tort:[/b]
  14. No wlasnie...cos nam nasze forum obumiera...a chyba nie o to chodzilo :roll: :-?Przykre jest to ,ze ciagle dochodzi do jakis beznadziejnych klotni...nie mowie tez,ze mamy sobie slodzic na kazdym kroku...ale w koncu dojdzie do tego,ze nikt nie bedzie sie odzywal. Wszycsy jestesmy zakochani w TT i to powinno nas laczyc a nie roznic. A na rozluznienie kilka fotek Dandy mial odwiedziny labradorka Sira (czyt.Zira) i rottek Bady..na szczescie jeszcze malutki i mlodziutki 5 miesieczny.Wole zeby poznaly sie za mlodego...to moze unikniemy spiec jak beda strasze...a rottek ma wazyc jakies 85 kilo :o jak dorosnie [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/9769/dsc029770xs.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/3562/dsc029781jq.jpg[/img][/URL] Ciezko im bylo w ogole jakas fotke zrobic...byli tak rozbawieni :Dog_run: :multi: :Dog_run:
  15. Helcia gratuluje nowego nabytku :lol: :wink: Sliczne male kudlate :lilangel: Zakla jaka to rase pragniesz miec???
  16. Dorotal...ja albo slepa jestem :-? ,albo king charles spaniel nie byly wystwiane (sa tylko Cavalier-King-Charles-Spaniel) A jesli chodzi o ilosc buldozkow wklasach to: Samce kl.mlodziezy- 4 kl.posrednia- 2 kl.championow- 1 kl.otwarta- 5 Suki kl.szczeniat- 1 kl.mlodziezy- 1 kl.posrednia- 4 kl.otwarta- 4 W sumie 22 buldozki :lol:
  17. Karka dla ciebie staweczka z wystawy w Hannoverze Samce kl.mlodziezy YOGY VOM REDDERKRUG kl.otwarta TIBOR VOM REDDERKRUG Suki kl.mlodziezy TABATA VON DEM LÖWCHENPARADIES kl.otwarta QUESTINA VON REDDERKRUG Niestety nie mam ani jeden fotki lewkow....nawet ich nie widzialam :cry:
  18. Bylam w szoku na wystawie w Hannoverze byly tylko 4 lewki i cala jedna bolonka :o
  19. Ja tez serdecznie gratuluje wygranej :laola: No to widze,ze w Stuttgardzie sie postarali!!!Ja bylam 06.11 w Hannoverze...i,ze tak powiem bylo nie zle ale nie tak fajnie jak ty to opisalas.Przede wszystkim duzo mniej atrakcji.U nas byly przedstawiane kuby (tak jest na kazdej wystwie),dodatkowo Dog dancing,psy ratownicze i pokaz posluszenstwa,ale nie bylo kotkow ani innych zwierzaczkow...szkoda tez by sie ogladnelo. Jesli mozna to ja bym bardzo prosila o stawke teriera tybetanskiego (Tibet Terrier,9 Grupa),a dokadniej o samcow z grupy mlodziezy(Rüden /Jugendklasse) i ile bylo w sumie wystawianych TT. Z gory :megagrin: bardzo dziekuje
  20. Rodzice Maluchy swietne!!!!!!!!!!!!!! I jak juz urosly :laola: Feta :P ...super imie...a jak nazywaja sie pozostale maluchy???
  21. No a teraz fotki...moje niestety tez sa beznadziejnej jakosci,ale wybralam te,ktore w miare wyszly. Dandy [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/3661/h2on.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/5112/h16fk.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/6237/h28rq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img79.imageshack.us/img79/9485/h39ap.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img79.imageshack.us/img79/5083/h49vw.jpg[/img][/URL] A to nasz konkurent SHEN-PA´S AN-DAN-PO;Urodzony tego samego dnia co nasz Dandy a jaki ma wlos i jak sie poruszal...normalnie chodzaca gwiazda...pieknyyyyyyyyyyyyyy,oczywiscie zdobyl 1 miejsce!!!!! [URL=http://imageshack.us][img]http://img79.imageshack.us/img79/93/h57wm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/9054/h69gx.jpg[/img][/URL] Przepiekna sunia i jaka pieszczocha....bardzo sie polubilysmy :iloveyou: [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/2849/h73xn.jpg[/img][/URL] I jakie miala swietnie ubarwione uszka :Fade-col: [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/4407/h89oc.jpg[/img][/URL] A na koniec mala lhasaczka [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/2893/h99va.jpg[/img][/URL] Lhasaczki przed wejsciem na ring [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/131/h116to.jpg[/img][/URL] Malenka TT [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/1786/h101fh.jpg[/img][/URL] I na koniec bochonki [URL=http://imageshack.us][img]http://img264.imageshack.us/img264/2218/h129mp.jpg[/img][/URL]
  22. Na poczatek wielkie gratulacje dla naszej mamuski AKIRKI :sweetCyb: :smilecol: W sumie Ula wystep Twoj w bikini na pewno by wzbudzil zainteresowanie...hahahahahha. Maya&Alex rowniez wielkie gratulacje :olympic: A mala czarnulka jest urocza :baby: Z tego co wyczytalam to Pearl wygrala szczeniaki,wiec i dla niej serdeczne gratulacje :BIG: U nas bylo troche nerwowo...prawie sie spoznilismy(mimo,ze mieszkamy w Hannoverze),jakis wypadek i zrobil sie straszny korek...przyszlismy doslownie na ostatnia minute :roll: Jako pierwsze wchodzily Lhasaczki,a ze bylo ich tylko siedem ,to sedziowanie szybko szlo.No i zaraz my grupa modziezy samcow. Opis dostalismy super (ale nie wiem czy chcecie,zeby tlumaczyc)...sedziemu bardzo podobaly sie oczy Dandiego,mowil mi o tym chyba ze 3 razy :lol: Stal ladnie i wszystko by bylo super,ale sie zbiesil i nie chcial biec...no nic nie pomagalo ani cmokanie ani na smakolyk,musialam go normalnie ciagnac...myslalam,ze..... ach nie wiem, chyba wcale juz nie myslalam..bylam tak zaskoczona ,ze nie chce biec,ze nie wiedzialam co zrobic :PROXY5: Zajelismy 3 miejce. Tak jak pozniej rozmawialam z dziewczynami to prawdopodobnie byl przestraszony halasem(kolo nas byly dalmatynczyki..tak szczekaly,ze mozna bylo oszalec :evil: ).Poza tym pierwszy raz byl wystawiany w hali...no i powinnam go uczyc biegania bez gumki,a my zawsze cwiczylismy z gumeczka we wlosach i najprawdopodobniej pies nic nie widzac,czul sie cakowicie zagubiony i najchetniej by usiadl i sie nie ruszal. O godzinie 11.00bylo juz po wszystkim,a my musielismy siedziec do 15.30,bo to tej godziny nie wypuszczano wystawcow z terenu 0X 0X 0X No ale w sumie bylo wystwianach 32 TT ,wiec bylo troche wystawiajacych i mozna bylo sobie pogadac i troche ludzi poznac.Ludzie naprawde bardzo mili,chetni do rozmowy,udzielajacy rad i w ogole bardzo fajna atmosfera.Nasz Dandy podobal sie wszystkim i hodowcom i innym zwiedzajacym.... :oops: co mnie niezmiernie ucieszylo :oops: :sweetCyb:
  23. Fajnie Pearl,ze sie odezwalas (bo rzadko tu do nas zagladasz :niewiem: ). Odzywka to Botanical Coditioner.Dzwonilam do Pani Peine,no na szczescie tez bedzie w Hannoverze ,na dodatek ma tylko jednego psa do wystawienia i zaoferowala mi swoja pomoc :multi: .Pytalam sie jej dlaczego ten wlos po szczotkowaniu byl taki...powiedziala,ze moglo to byc spowodowane tym,ze pies mial dosyc brudny wlos (co sie zgadza byl brudny pies latal codziennie po lesie :fadein: ). I podala mi taka recepture na kapiel najperw szampon 2X,pozniej mieszanka (3 lyzki stolowe Botanical+1 lyzeczka Pure Lanolin+ciepla woda ok.500ml.),nalozyc na wlos psiaka ,ale nie na sam przedzialek,splukac tylko toche a na nogach wiecej.
  24. No i wczoraj wzielismy sie za konkretne wyczesanie...zaczelismy o 21.00 a skonczylismy o 00.30 z dwoma przerwami na :HUT012: i zeby psiak troche kosci rozprostowal :Dog_run: Na cale szczescie maly przyzwyczail sie juz do czesania i lezy spokojnie na boku..w sumie wczoraj to sobie spal a ja go wyczesywalam. No nic wzielam odzywke wymieszana z woda ..spryskiwalam i krok po kroku od dolu do gory czesanko,najpierw szczotka a potem grzebieniem z obrotowymi zabkami i jeszcze szczotka pudlowka.Dzisiaj jest piekny i bez ani jednego koltuna ..tylko ja rak i kregoslupa nie czuje. Tak normalnie to tez czesze go codziennie partiami,a to jednego dnia tylko lapy,a to tylko boki, czy glowa no i tam gdzie sie zaczyna kosmacic,ale jest tez duzo ukrytych supelkow ,z ktorych zaczynaja sie tworzyc prawdziwe potwory..wczoraj takeigo odkrylam :o ciagnelo :bad-word: sie to od przedniej lapy poprzez popiersie az pod ucho 0X ...ale mialam z tym roboty :chainsaw: Jeszcze tylko jedno po tym czesaniu,dzisiaj Dandy ma taki sztywny wlos...czy to jest od odzwyki (ALL SYSTEM) wymieszanej z woda...czy moze z innego powoduMoze dlatego ,ze nie byl kapany??) A RODZICE trzymanie kciukow bardzo nam sie przyda....ja tez nie znam stawki :roll: (a nawet jakbym znala,to i tak mi ona nic nie powie :-? ) My za nasza Akirke tez bedziemy kciuki trzymac :thumbs: :thumbs: :thumbs: Dhunga, :iloveyou: to niezle ziolko..... hahahhaha
×
×
  • Create New...