-
Posts
538 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angelka
-
[quote name='marisia']Witam Wszystkich w ten mokry ranek a wczoraj wieczorkiem umyłam auto :placz: Aniu na stronie [URL="http://www.schnauzer.top2.pl"]www.schnauzer.top2.pl[/URL] jak wejdziesz na szczeniaczki i wybierzesz miot na [B]I [/B]to tam możesz zobaczyć zdjęcie Segal-a :lol:[/quote] No a jak juz jesteś w miocie [B]I[/B] to Irmina Black Gagatek to moja Teri :loveu: Dorotak czyzbyś miała coś do Goldenków ?:eviltong:;) A ten tor to pana Kalisza :eviltong: Ja to wogóle padłam jak zobaczyłam z kim w tym roku bedzie miał szczeniorki Steaven, zzzzzz Genesis to już jest mega wypas :loveu::loveu::loveu::loveu: Masterton a moze na ten miot się zapiszesz, jeśli w ogóle są jeszcze miejsca :lol: [URL="http://www.dalaj.cz/"]http://www.dalaj.cz/[/URL] Romas sprawdzisz w katalogu po kim jest ten Chicago co wziął rasę ?:eviltong:
-
Witka :lol: Romas niestety co do Gagatków to już szczeniorków nie ma ostatni wyjeżdza do Berlina. Jesli chodzi o polskie hodowle to wiem że są w hodowli FLAVAGO!:loveu: Masterton ooooooooooo GRAND CALVERA to jedna z moich ulubionych hodowli czeskich zaraz po od Dalajskeho potoka :D Ja mam średniaczkę czarną po Stevenie Seagalu (młodsza tylko o 3 dni od Bianki Romas) i naprawdę psyche ma super taki sznaucerzy golden to tulenia. Zależało mi na tym aby pies miał rodziców zagranicznych (matka z Rosji w rekach polskich "Gagatek"). I sie nie przejechałam. Na początku brałam pod uwage mini ale odpadły przez ta swoją szczekliwość i rozmiary. Teri jest taka jaką sobie wyobrażałam miła, z lekką doza nieufności do obcych ale bez przesady, szczeka tylko kiedy ktoś sie kręci koło drzwi (czyli norma). Wszkoleniu jak każdy sznaucer bez czegoś dobrego nawet nie zaczynaj :eviltong: Następny pies też będzie z zagranicy może Manso Pelegri ehh ale to narazie marzenia. Jak chcesz coś wiedziec o czarnych średniakach to pytaj :eviltong: Niestety na ringu sie nie spotkamy ale na zawodach może tak :cool3: Dorotak po poszukiwaniu szkoły znalazłam tor i to jaki taniutki łiiii, za tydzień jak dopisze pogoda idziemy wypróbowac z Teri :multi:
-
Aja wam powiem jeszcze co innego, oprócz chorób jelit , trzustki i wątroby może to byc najzwyklejsza alergia pokarmowa i tak najczęściej jest. Spróbuj dać swojemu psu przez 10 dni ziemniaki z rybą gotowana. Jeśli kupki wróca do normy masz odpowiedz. Jeśli nie bedzie lubił ziemniaków to ryż (brązowy najlepszy, choć zwykły tez moze byc ). 150 g ryby/ na dzień, na 10 kg psa. A na odbudowanie flory bakteryjnej najlepszy jest ToyoVit (dostepny u weta) to jest nowy preparat z żywymi kulturami bakteri zwierzęcych (nie ludzkich tak jak ma to miejsce w Trilac - ludzki probiotyk, choć z tym tez moze spróbowac).
-
Wieeeeelkie gratki dla Bianeczki :Cool!::cunao:
-
Z tego co widze to wyniki ma spoko nie wiem tylko jak z tą kreatynina bo niewiem jakie sa normy. Ale się baardzo ciesze że tak się ułożylo :multi:
-
Mój pies dostaje Essentiale forte koszt 50 tabletek ok 36 zł i Hepatil ok 14zł to leki ludzkie.
-
Bluerat to nie tylko 14 lat, ja zauważyłam że po jednym strzyżeniu głowy Teri ma ją szarą i miękką, a resztę gdzie trymowana jest czarna i twarda, tu jest wyższość trymowania nad strzyżeniem :eviltong::eviltong:
-
Widze , że Aga mnie ubiegła bo sama się chcialam pochwalić Neską, fajnie że Teri ma taką mamę :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :cunao:
-
Pewnie, Bandzior The Best !!!!!!!!!!!!! :laola::terazpol:
-
PUDELKA Z GUZAMI-Misia niestety za Tęczowym Mostem [*]
Angelka replied to Fifek_Miśki's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do góry złotko :placz::placz::placz::placz: -
Pewnie że będziemy trzymać :happy1::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
madziu a może te guzy są z powodów hormonów mój pies ostatnio miał operację i miał właśnie takiego guza który powstaje pod wpływem hormonów. Został wykastrowany może w tym przypadku tez potrzebna by była sterylizacja. Potrzeba by było dobrego specjalisty i badań histopatologicznych. W tym celu robi sie biopsję cienkoigłową , jest to szybki i prawie bezbolesny zabieg coś jak chipowanie.
-
Dorota ale super fota Atosa w galerii jakby go ktoś wystrzelił z procy :loveu::loveu: Sznaucery górą :D
-
Dorota i Romas a no wymiziam Karacika :) Chłopak ostatnio dużo przeszedł no i nie miałam wyjścia bo to prawie było ratowanie życia ta kastracja , chłopak czuje się super i nawet odmłodniał hihi Lekarz powiedział że prostata się zmniejsza po 3 miechach dopiero, to na pewno jest tak jak pisała [B]jambi[/B]. Ale on nie wie że ich nawet nie ma bo został wykastrowany metodą z wetserwisu :cool3::cool3::cool3:
-
Uuuuu a co tam Sawę wcieło? Tak jest zajęta Lanzi :cool3::cool3::cool3: Pisz pisz jak tam bytowanie z małym szkrabem idzie? Czytam , że hodujesz owczarki kontaktowałaś juz może Lanzi z nimi? Ja znam osobiście jedną Papilonkę która jest w hodowli z owczarkami belgijskimi o to ona [URL="http://www.mojepsy.v.pl/index.php?lang=0&f=hodowla/pipi_h.html"]http://www.mojepsy.v.pl/index.php?lang=0&f=hodowla/pipi_h.html[/URL] Jeśli klikniecie na ikonkę z kamera wyświetli się filmik :)
-
Martulka no to bedziemy razem obserwowały nasze psy bo mój został wykastrowany w tym samym czasie co twój(ze względów zdrowotnych) różnica moze tygodnia, mimo że mój nie należy do agresywnych to ciekawa jestem czy zmieni się jego charakter (chodzi mi oto czy będzie bardziej przytulaśny bo do tad to nie za bardzo) :) Mój pies to ten w awatarku:)
-
chora wątroba; potrzebny dobry wet w W-wie
Angelka replied to iza_szumielewicz's topic in Hepatologia
To ja się też podepne , mój pies (10 lat) po badaniach ma przekroczona kilkakrotnie norme, dostał Hepatil i Essentiale Forte. Za miesiąc powtórka badań. Chcialabym sie dowiedzieć jaką diete stosujecie u swojego psa i po jakim czasie mozna sie spodziewac poprawy (jesli można to wyleczyć , bo wątroba sie regeneruje) ? Pytania oczywiście kieruje do osób które miały psa z z chorą watrobą.:roll::roll::roll: -
[B]zasadzkas[/B] ja jestem jak najbardziej za sterylizacją psa, mój pierwszy pies (samiec) nie był sterylizowany ale na własnej skórze dowiedzialam się a raczej "jego" czym to grozi w póżniejszych latach , mój pies miał guza przy odbycie (gruczolaka) u suk umiejscawia się on na sutkach. Gdyby był wczesniej wysterylizowany pewnie by go to nie spotkało, bo te guzy powstają pod wpływem hormonów. 2 tyg temu miał operację( usuniecie guza + kastracja), pies w tym roku skończy 11 lat dzięki wspaniałemu Dr. Kanzawie pies ma się bardzo dobrze. Nawet nie wie i nie widać , że został pozbawiony swoich "atrybutów";);) (metoda z wetservisu) Drugi pies "suczka" w rękach mojgo TZ też bedzie sterylizowana zabieg planowany jest za 3 miechy podczas ciszy hormonalnej(tak zawsze się robi). Poprzedni suczka nie była sterylizowana i w wieku 11 lat dostała ropomacicza. Teraz wiem że kolejne moje psy, będa poddane sterylizacji/ kastracji jesli nie będa psami hodowlanymi. Więc nie masz się czego obawiać , wybierz tylko naprawdę dobrego i polecanego Weta , zrób badania krwi suczce przed operacją (nerki , wątroba i morfologia) będziesz miec pewność że suczka jest zdrowa. A potem tylko stosowna dieta i duzo rucho aby nie przytyła i wszystko bedzie OK . A ha piszesz że twoja suczka ma problemy z trzustką , podczas operacji stosowane sa w tedy specjalne leki odciążające ten organ, zreszta wypytaj weta o to :)
-
Łiiiiiiiiiiiiii jaka fajniutka a te ostatnie dwie fotki bomba :loveu::loveu::loveu: Cieszę się że coraz więcej ludzi chce ćwiczyć ze swoimi psami i nie traktuje je jak zwykłe 'kanapowce".
-
A to moje fotki ze spacerku niedzielnego (czarno-białe bo kumpeli się przestawil aparat) [URL]http://img88.imageshack.us/img88/2273/img02749fm.jpg[/URL] [URL]http://img217.imageshack.us/img217/3161/img02915fo.jpg[/URL] [URL]http://img110.imageshack.us/img110/9901/img02963fe.jpg[/URL] [COLOR="Red"]rozmiar !!! [/COLOR]:angryy: [COLOR="red"]Moderator.[/COLOR]
-
SAWO ale macie super , pisz jak najwięcej o Lanzi a może taki mini dziennik ?:cool3::cool3::cool3: No i foteczki prosimy dużo dużo :multi::multi::multi::multi:
-
:grin::grin: A tu coś na rozluźnienie sytuacji [URL="http://www.metacafe.com/watch/59665/funny_animals/"]http://www.metacafe.com/watch/59665/funny_animals/[/URL] [URL="http://www.metacafe.com/watch/77460/talking_cats/"]http://www.metacafe.com/watch/77460/talking_cats/[/URL]
-
[quote name='AngelOfDeath']Wind nie denerwuj sie prosze :eviltong::eviltong::eviltong: ja widze ze wojny musza byc na kazdej rasie , zaczelo sie na grzywaczach , przeszlo przez buldozki francuskie , shit tzu , skonczylo na papillonach :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: wiec widze ze to domena nie tylko paru ras tylko wszystkich :diabloti:[/quote] A ja jeszcze sznaucery dorzucę choc to nie ta grupa :lol::lol:
-
A propo ptasiej grypy znalazłam artykuł z MP :[URL="http://www.psy.pl/?O=4309"]http://www.psy.pl/?O=4309[/URL]