U mnie chyba był ten sam Mikołaj :x-mas: , bo ja też znalazłam pod choinką aparacik :wink: Więc już niedługo zacznę Was raczyć zdjęciami :D :D :D
W tym roku ,też musimy się umówić z tym samym Mikołajem - myślę że
ma niezły gust.
A co byś chciała dostać ? Ja nowy samochodzik. :wink: