Napewmo masz dużo racji.Lepiej zab :P rać pieska ze schroniska,niż kupić
pudlo podobnego pieska od handlarzy.
Z całą pewnością odda Ci miłość i oddanie :P :P :P
Dziękuję Aneto za rekomendację.
Nastąpiła mała nieścisłosć zwykła literówka.
A oto adres mojej hodowli są małe pudelki.[url]www.vericolor.republika.pl[/url][u][/u]
A teraz specjalnie dla Gorala, wspomnienia z ostatniej wystawy w Opolu
hmmmmmmmmmmm jak dawnooooooooooo
[img]http://img70.exs.cx/img70/2267/bujanhaneliusz9aj.jpg[/img]
[img]http://img125.exs.cx/img125/8603/negative4282814en.jpg[/img]
Wspolna radosc psa i pancia
Ja :P jak jestem na wystawach to tak na dobrą sprawę niczego nie widzę.
Albo wystawiam ,albo fotografuję albo gadam .Jak będę miała taki staż jak ty to może się to zmieni.
A tak a propos ile wystaw zaliczyłaś z Shilą?
Czy tajak planowałaś 100. :P :P
Ładnie prosimy ja poproszę jajcarskie.
Dla BiBi to pestka niech się wprawia.
Aty S :B-fly: onya też wstawiaj nie ociągaj się ,coś na lepszą pogodę u nas [b]PADA
śnieg.To jest duże wydarzenie!!!!!![/b]
Może ładny ten Japończyńczy.Dla mnie za mały preferuję takie od 35 cm
w górę.A mogę poprosić coś większego Może jakiś apricocik?
Czy była duża konkurencja Srednie apricot ,srebrny?
:modla:
Brawo BiBi jesteś genialna.
Ja w dalszym ciągu korzystam z pomocy Zięciuna i bardzo się wstydzę.
Dzięki za zdjęcia,dzięki Waszej zaciętości i pięknych naszych reprezentantów wiemy co się w świecie elęganckim dzieje.
Tak dalej trzymajcie brawo!!!!! :laola:
.[b][/b]
Nie będzie tak żle,nie straszcie mnie.
Moje pieski mają dla siebie cały pokój a póżniej zrobimy tam remoncik.
.a jak zrobi się ładnie jadziemy tam gdzie będą miały więcej swobody,
świeże powietrze dużo miejsca .Z 6 zamówionych jest 3 .
Niezły bilans. :B-fly:
I to tych zdjęciach rozumiem to co powiedziałaś"średniak to wielka niewiadoma",aż się nie chce wierzyć ,że to są przyszli InterChampiony i nie tylko. :laola:
I to tych zdjęciach rozumiem to co powiedziałaś"średniak to wielka niewiadoma",aż się nie chce wierzyć ,że to są przyszli InterChampiony i nie tylko. :laola:
I to tych zdjęciach rozumiem to co powiedziałaś"średniak to wielka niewiadoma",aż się nie chce wierzyć ,że to są przyszli InterChampiony i nie tylko. :laola:
Dzięki Karka ,nie będę zaśmiecać forum zdjątkami,moimi morelkami.
Za tydzień następna porcja ,mam nadzieję że otworzą oczki.
Aneta moją faworytka też jest ta po prawej /to jaszczurka/.
Ale jak mówiła Sonya średniaki to wielka niewiadoma? :hand:
[quote name='Sonya-Nero']Śśśśśśliczne szczeniaczki :D
ale wstążeczki jeszcze śliczniejsze :D :D
a dziewczynki to nie powinny mieć aby różowych wstążeczek???? :lol: :wink:[/quote]
Wstązeczki są zwyczajne bawełniane a pieseczki są z włoczki morelowej. :bigok:
Tu zienciunio..melduje:
Mamusia zdrowa, dzieci tez.
Dzieci skonczyly dzis 2 tygodnie :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
Niech ktos powie ze nie sa piekne :evil: to go :chainsaw: :chainsaw:
hehehehe
4 chlopaczkow...........
[img]http://img125.exs.cx/img125/7343/dsc000036mo.jpg[/img]