Jump to content
Dogomania

Magdalena1

Members
  • Posts

    776
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalena1

  1. a ja o yoreczkową :roll: ploooooooooosiem
  2. [b]Edytko [/b]nie przepraszaj,bo nie masz za co :roll: to co sie wydarzyło było na tyle straszne,że to było oczywiste,ze nie damy rady pojechać. ale teraz czekamy na zdjęcia,wyniki no i stawkę :wink:
  3. Gratulacje :D a czy ktoś wie jak yoreczom poszło? mi niestety z przyczyn nie zależnych ode mnie nie udało się przyjechać :( ale jestem ciekawa jak wszystkim poszło :D
  4. [b]króliczku[/b] z tego co wiem,pogoda ma być okej,tzn ma nie padać,choć ciepło tez nie będzie.. a skoro to jest Automobilklub to raczej będzie to impreza na świerzym powietrzu. mam nadzieję,że Cię jakoś spotkam :wink: bardzo lubię Twą rasę :D jak to plenerówka to znajdziesz mnie pod zielono-białym pawilonem z malutką suczką yorczka(pewnie najmniejszą :lol: ).wystawiamy się w młodzieży.
  5. a więc coś mi się obiło o uszy,że jutro ma być bez deszczowo,nie za ciepło,ale padać nie będzie... i oby tak było :evilbat: czyli pawilon zabieram :roll: eech,znów rozkładanie będzie trwało godzinę :lol: no ale czego się nie robi dla wygody :lol:
  6. [b]Mariolko [/b]to może Ty się orientujesz jak z tym Automobilklubem jest..bo jak wchodziłam do nich na stronkę to wygląda mi to raczej na plenerową imprezę.. a to dla mnie istotne,bo mam ten pawilon.
  7. hmm..no właśnie męczę się z upychaniem tego pawilonu do pudełka :roll: ja nie wiem jak oni to tam zmieścili :lol: mi się wydawało,że będzie na dworzu,ale słyszałam różnie zdania :roll: i teraz zgłupiałam.
  8. nie,no czasem się zdarza,że robią później wystawę..(może też chcą się wyspać :wink: ) a ja mam baaaaardzo ważne pytanie.. czy ta wystawa będzie jak poprzednia czyli na dworzu? czy na hali? dla mnie to ważny temat bo nie wiem jak mam się zabrać czy brać pawilon itd. proszę o odpowiedź.
  9. wystawa już nie długo :wink: do zobaczenia..ja jade z yoreczkiem. pewnie będzie najmniejszy z wszystkich możliwych,nawet od szczeniaków :lol:
  10. proszę o to dożki 8) psy: klasa szczeniat Być może ALBERTO(czarna) REgan Oregon(czarna) klasa młodzieży ABDUL z domu Etny(czarna) JUMBO JET Saxifraga(czarna) klasa pośrednia GUINESS Saxifraga(czarna) suki: klasa szczeniąt Być może A LA ITALIANA(arlekin) RAPA Oregon(arlekin) klasa młodzieży CARIMA Modry efekt(czarna) klasa pośrednia CYRANKA Myśłiwi Wodana(czarna z białymi znaczeniami) DIKE Gratia Superis(czarna) klasa otwarta LACY Confiteor(arlekin)
  11. ja też raz jeszcze chcę Ci [b]Dagusiu[/b] złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 18 latek :D :D
  12. Ja i moja kruszyna dziękujemy za miłe słowa [b]Elenko[/b]
  13. dziekuję Dagusiu :oops: dziękuję,że Wy to doceniacie,to jest dla mnie najważniejsze
  14. dziękuję za zdjątko Herbino :D :lol: właśnie tu dokładnie widać jak mój liliput z tego upału się rozjeżdżał :lol: i jak trzymałam jej tyłeczek :lol:
  15. Malwinko :oops: przestań bo normalnie się już czerwienię :wink: dziękuję Ci ślicznie..strałam się ją wychowywac pod tym właśnie katem i chyba troszkę mi się to udało.Piesek lubi wystawy tak jak ja :D
  16. oj Edytko,to tylko złudzenie.tylne nóżki od tego upału zaczęły jej się rozjeżdżać :lol: musiałąm jej je trzymać :lol:
  17. [b]herbino[/b] myślę,że trudno byłło mnie nie zauważyć z najmniejszym psem w klasie młodzieży :lol: a to my: [img]http://img400.imageshack.us/img400/678/zmn59gx.jpg[/img] [img]http://img400.imageshack.us/img400/8739/zmn76pr.jpg[/img] a tu Pamelka i Toyeczka: [img]http://img400.imageshack.us/img400/4972/zmnpamelaitoya4fp.jpg[/img]
  18. [b]herbinko[/b] zdjęcia boskie.. ale na drugiej fotce to nie jest moja suczka Droghida SUNRISE tylko piękna UNCJA Top Ten,która wygrała kasę otwartą suczek :wink:
  19. ja też dziękuję za śliczne zdjątka :D i za dużą ilość Toyeczki :wink: postaram się także jak najszybciej powstawiać zdjęcia.
  20. ja na lipcowe nie dość,że nie miałam sprawdzanego zaświadczenia,to jechaliśmy w 4 z dwoma psami i dwie osoby bez psów również po 5 zł płaciły,nie więcej.
  21. oj Flasiu,rzeczywiście jazdy to będziesz miała :wink: ale czego się nie robi dla przyjemności 8)
  22. świadectwo kosztuje od 10 do 30 (czasem więcej :evil: ) zł. No chyba,że trafisz na weta,który ci za darmo wypisze(też się tacy zdarzają :wink: szkoda,że ja takiego nie znam)
  23. [b]Zeliika[/b] jakoś te słowa mnie uspokajają 8) no innej możliwości nie mają :roll:
  24. hmmm ,wiesz mi się wydaję że przede wszystkim jest to oznaka zdrowia psa :wink: sposób karmienia i pielęgnacji..tzn szampony i odżywki...to jest sposób na to...jeśli włos jest matowy,najlepiej poradzić się hodowcy lub weta czego psu brakuje w organizmie.
  25. [b]Zeliika[/b],właśnie na lipcowej mi nie sprawdzali...a ja będę tam już po 7 więc może tym razem też nie sprawdzą :roll:
×
×
  • Create New...