Korzystam w pracy z takiej ogólnoświatowej bazy internetowej, wypełniłam ankietę, co mi się w niej podoba, co trzeba zmienić itp. itd.
I właśnie przed chwilą miałam telefon z Belgii, że wygrałam cyfróweczkę.
Strasznie się cieszę.
Szkoda, że nie wiem jaki to aparat, bo maila z całym info już dawno skasowałam, bo nie liczyłam na wygraną. A tu taka niespodzianka. :D
:drinking: :drinking: :drinking: