Zwróć uwagę na skoncentrowanie szamponu, niektórych szamponów się nie rozciencza, inne nawet 1:40. Więc czasami ten droższy szampon okazuje się tańszy, to samo oczywiście tyczy się odżywek.
Ja z JP Hery byłam bardzo nie zadowolona. Jedyne co było OK to wybielający szampon w pudrze, ale b.drogi bo 70złotych i starczał na krótko. :roll: