No i wzajemnie - zasmarkane pozdrowienia z podrzeszowskiej wsi dla Was wszystkich :D
Nie ma śniegu, ale za to jest błoto i piękne żółte łapy :bigcry:, chyba wolę śnieg
O nartach też marzę, podobno w Wierchomli chodzi wyciąg
A o ciepłych krajach jeszcze bardziej, chyba wyciągnę sobie jakieś albumy z wakacji i pooglądam