Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. No i mówiłam, że Ci zaszkodzi Zatwardzenie może długo trwać :baddevil: :vamp: :evilbat: :silly:
  2. Nioooo :lol:
  3. Ja wiem, bo się uczyłam ale ... już zapomniałam wszyściutko mam dopbrą pamięć ... ale krótką :D
  4. Smacznego :D A później z kibelka nie wyjdziesz, he he :P
  5. Ja mam ochotę na kanapeczkę, którą mi rano mężuś zrobił :D
  6. Ja się wybieram, bo nie mam daleko Mam nadzieję, że będzie lepiej jak w zeszłym roku
  7. Niezła jest :P
  8. Jak są 2 to życzeń będzie 6 - mogę się podzielić :D
  9. Miały być na Święta, ale chyba nie na te, bo jeszcze za małe :bigcool:
  10. A ja za ostatnią kasę kupiłam kosmetyki dla psów i 2 złote rybki i też już na prezenty nie mam :( A za nic też można dostać, ostatnio u nas jakiś czubek poderżnął gardło młodej dziewczynie w centrum miasta o 15tej :( :eek2: :shake:
  11. Ola ! Trzymamy kciuki, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej
  12. Jaki mały temperament? To co ona tam robiła??? No co chcesz, nie lubisz maleństwa potrzymać na kolankach? Nie masz serca :P
  13. Ale za to jaki słodki ten morderca :lilangel: Takie maleństwo :P
  14. Wielkie gratulacje dla Słonika :D Chociaż może nie powinnam gratulować, bo Słoniczka chciała kiedyś mnie utopić w kibelku :cunao: Dzięki :) Też mam taką nadzieję
  15. Wrzucę dużo zdjęć, jak tylko mała już u mnie będzie, na razie za bardzo nie dysponuję :)
  16. Ciekawość pierwszy stopień do piekła :mdrmed: :P Nio właśnie :ylsuper: Orsini to nasz dyżurny detektyw :P I tak się na razie nie zdradzę
  17. Nie kłamię, he he :lol: No i bez przesady, po co mi suka z 98 roku z polskimi psami w rodowodzie ?????????? No może nie jestm hodowcą (na razie) nie mówiąc o doświadczeniu, ale tak głupia to chyba nie jestem :evilbat:
  18. he he he żadna z nich :multi: :B-fly: :baddevil: :cool1: :jumpie: Wiedziałam, że śledztwo będzie :D :P
  19. Ona już nawet jest troszkę utytułowana. Byle kogo dla Lambisia bym nie chciała :santagri:, bo jeszcze by mu się nie spodobała i co wtedy ? :P
  20. Dzięki Olu :) Dziewczynka już szczeniaczkiem nie jest, w przyszłym roku planujemy już białaskowe dzieci :baby: :D Już się boję :smhair2:
  21. eee, chyba na razie nie z 6 psów będzie ciężko, a z 7 to ja już sobie nie wyobrażam :confused:
  22. Niespokrewniona To żona dla Lambika :D
  23. Dzięki za komplementy :D Na razie tylko pól :chainsaw: białaski jest moje :P Niestety jeszcze jest daleko, będzie u mnie najwcześniej dopiero pod koniec grudnia albo w styczniu :( Już się nie mogę doczekać
  24. A to moja białaska:
  25. No i wzajemnie - zasmarkane pozdrowienia z podrzeszowskiej wsi dla Was wszystkich :D Nie ma śniegu, ale za to jest błoto i piękne żółte łapy :bigcry:, chyba wolę śnieg O nartach też marzę, podobno w Wierchomli chodzi wyciąg A o ciepłych krajach jeszcze bardziej, chyba wyciągnę sobie jakieś albumy z wakacji i pooglądam
×
×
  • Create New...