he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he, he,
hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi,
ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha,
ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
:boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom: :boom:
:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:
MAJĄ CZARNO-SREBRNE :P :klacz: :evil_lol:
No dobra koniec tej szydery :evilbat:
Kennel von Portenschlag z Argentyny
http://www.schnauzer-ar.com/vp/index.shtml
Trzeba wejść na sold lub availables