[quote name='alexandra']Justynko już Wam gratulowaliśmy, ale jeszcze raz wielkie gratulacje. Faktycznie Berrysia to śliczna małą panienka, a Lambi ś już wiele razy mówiłąm że przystojniak :wink:
Dorotko dzięki :D[/quote]
Ola dzięki :D
I wzajemnie, a Besia powinna wziąć NSwR
Waszeczko - orsini jest w Wilnie, więc chyba wystawiała
Berrysia została Najpiękniejszym szczeniaczkiem, sędzia był nią zachwycony i stwierdził, że wróży jej wspaniałą karierę wystawową :D
Lambiś został Najpiękniejszym Psem w Rasie i dostał drugie CWC, więc w sierpniu powinniśmy skończyć dorosły championat Polski
Fifi niestety ma jeszcze cieczkę, więc nie mogła z nami pojechać. :(
Gratulacje dla Litewskich zwycięzców!!! :D
[quote name='Mek']A to jeszcze Jostra jutro na wystawce w Jarosławiu szaleje.Tez życze powodzenia. i prosim o jakies fotorelacje bo z Wilna to Agatka z Orsini na pewno cos przemycą ,
A kto bedzie w Katowicach??? I kto będzie z aparatem??[/quote]
Dzieki Mek za pamięć :D
I za gratulacje oczywiscie tez :)
Ja będę w Katowicach z aparatem, ale będę wystawiać 4 psy na 2 różnych ringach, więc sobie za duzo nie pooglądam i nie pofotografuję :(
[quote name='Kika'][quote name='puz']a moze skrócony katalog jak w katowicach na stronie oddziału[/quote]
Jak zostanę prezesem oddziału :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: takie decyzje beda natychmiastowe[/quote]
I tego Ci z całego serca życzymy :D
Ola - nawet bardzo szczególnego - ach te nóżki :P
Czy oni myslą, że sznaucer to pudelek? :evilbat:
Brrrrrrrrr ...
Dziewczyny - świetne foty, Denisek jak zwykle fotogeniczny, Egri śliczotka, a pieprzaczek :P Romas przed kominkiem - naprawdę extra
Nie mówiąc o kominku - mam bardzo podobny :)
[quote name='orsini']Jostra kurcze widzialysmy te Twoje foty :evilbat: :evil: :evilbat: i Ty chcialas,zebym to w pracy na twardziela zgrywala????A tak swoja droga jak lazisz po takich www to nie lapiesz virusow,dialerow itp?:))))moze tez masz cos wspolnego z Acapulco KaVangi-laczysz sie z netem prze mexyk i jeszcze o tym nie wiesz:))))zobaczysz rachunek z Tepsy to sie zdziwisz:)))))[/quote]
orsini nie chodzę po żadnych "takich www" ani w pracy ani w domu, dostaję maile od kolegów z pracy, a gdzie oni chodzą to już ich sprawa :evilbat:
A ja się w domciu nie łączę przez TPsę tylko OST Tyczyn :P
to nie filmik tylko zdjątka, bitej śmietany nie było :(
Ale poza tym ostro i owszem :P :evilbat:
Napisy są po francusku, więc impreza tez pewnie francuska :)
Nawet napewno :P
[quote name='orsini']Użytkownicy przeglądający to forum: =MySza=, Agatka, jostra, RobinCzWa, Tara
ale sie Was narobilo:)))[/quote]
A Ty co tak stróżujesz?
Nie ma śmiacia :evilbat:
Ja na poważnie ... :lol:
Muszę mu szybko znaleźć dziewczynę, a on opalony, niebieskooki, przystojny, bez nałogów, 26 lat, w sam raz dla Ciebie :P