Ten maleńki psiak pilnie potrzebuje waszej pomocy!
Musi jak najszybciej znaleźć kogoś, kto go pokocha i weźmie do domu!
Biedak siedzenie w schronisku przypłacił zapaleniem oskrzeli! Nie może z tego wyjść, choć dostaje zastrzyki!
Ponadto ma problem z oczami, najprawdopodobniej ma zaćmę i niedowidzi, ale doskonale sobie z tym radzi, na spacerkach chodzi tuz przy nóżce.
jest bardzo grzeczny, przymilny, aczkolwiek nie powinien mieszkać z innymi psami bo jest zazdrosny i warczy, ja myślę ze to przez to niedowidzenie bo czuje sie zagrożony!
proszę pomóżcie szukać mu domu, bo jeśli go nie będzie miał to kiepski jego los....
A zobaczcie on jest taki śliczny!
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7561/staruszekwm2.jpg[/IMG]