[quote name='doddy']A co mi się stało :lol:
Pan w autobusie nie chciał stuknąć Meganki i tak zachamował, że wszyscy runęli jak jeden maż.... A ja dostałam w żebra z tyłu.... I mam siniaka, który mi mocno dokucza :(
A do tego mam zapalenie ściegna w nodze :lol:
A na domiar wszystkiego Brena ma sraczkę i właśnie wróciłam z kolejnego spacerku :evil:
Oj popsuta jestem, popsuta.... ale starość, nie radość....
A teraz wybieram się spać.[/quote]
No tak. Meganka to ładny samochód, też bym nie chciała go stuknąć :lol:.
Ponacieraj się dobrze różnymi smarami, to może pomoże :lol:.