-
Posts
7113 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Daga_i_Oskar
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Pinczerek-Jacky']uu lecimy :loveu::loveu: Super fotki musze kiedys sie tam wybrac (za 10 lat xD) Super atrakcje a te rollcastery miodzio :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kinguś Jak będziesz kiedyś w Świnoujściu to podskocz do Niemiec do Heide Parku stamtąd już jest naprawdę rzut beretem, a atrakcje gwarantowane, zresztą zerknij sobie na stronę tego parku :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Daga cudowne foteczki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Fajnie widzieć twoją zadowoloną buzię.[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Agusia :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj zadowolona jest bo to był bardzo wyczekiwany wyjazd :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Aga76']Zaraz mnie zemdli od tych szybkich zdjęć ojojoj :mdleje: ale też widziałam cudne pluszaki :megagrin: duże pluszaki :grins:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha no pluszkaczków było bardzo dużo, jedne małe, jedne wieksze i takie baaardzo duże - tymi pewnie byś się zadowoliła :megagrin:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2']Ja to już nawet oglądać tego nie mogę bo się mnie we główce kręci...:roll: No normalnie to nie dla mnie. Daguś, a Ty na każdej i z każdej skorzystałaś? :lol:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kasiu jeżdziłam na wszytskim co było możliwe i to nawet po kilka razy :lol: Czasami w kolejce stało się ok 1.5h ale warto było :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Daga_i_Oskar replied to Aga76's topic in Galeria
[quote name='Aga76']Fiona bardzo lubi ciocię Dagę i dzięki temu jakby [B]troszkę była też twoja[/B] :shiny: A Kaprysia to już bez dwóch zdań uwielbia Dagę i Oskarka :roll:[/quote] [SIZE=4][COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS]Ojej ojej :loveu: :loveu: toż to dla mnie zaszczyt jakich mało :loveu: :loveu:[/FONT] [/COLOR][/SIZE] -
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Daga_i_Oskar replied to Aga76's topic in Galeria
[quote name='Aga76']Cześć Daga :calus: cieszę się, że zdjęcia dziewczynek się podobają :multi: Cieplutko pozdrawiamy naszą kochaną emigrantkę!!![/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A no podobają się i jakoś tak kurcze no chciałoby się mieć dwa ogonki, a najgorsze jest to jak się nie może mieć 2, nie teraz :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Aga76']Cześć Daguś :loveu: Znalazłam coś dla siebie - pontony :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kasiu z usług wiewiórki także mogłabys skorzystac i gwarantuje, ze zadnych zawrotów głowy po niej byś nie miała :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak to w we wszytskich parkach, wesołych miasteczkach znajduje sie wiele stanowisk, gdzie mozemy cos wygrac, tutaj na kazdym kroku spotykalo się stragany z zabawkami i innymi pierdołkami[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images26.fotosik.pl/34/e7b839be73bd2fc8.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kolejnym Naszym podbojem był Air - kurcze no chyba jeden z najlepszych roller coasterów jaki wymyslono do tej pory, w nim sie nie siedzi, w nim sie leci, leci niczym ptak :loveu: mozna podziwiac swiat z gory ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images30.fotosik.pl/35/325f1b20ec125ac2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images25.fotosik.pl/34/d2dfe083d1f8a02b.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images23.fotosik.pl/34/b783691bf382c786.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a czasem popatrzec sobie w chmury :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/fa939f39a01e1858.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Idziemy na roller'a o nazwie nemezis - ach jak to zasuwało, kurcze taka drenalina, ze szok :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/b7e1a83f5fbdd98c.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]no to leeeecimy [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/8c197018e757b8cb.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]i do góry nogami :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images30.fotosik.pl/35/d005e139475bdfd8.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ach ciufcia, czerwona, niewinna ciufcia - było zajedwabista :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images28.fotosik.pl/34/a75fce74d4a931ed.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]i nieźle zasuwała[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images26.fotosik.pl/34/82f30bfb4203c018.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No to ciąg dlaszy zdjęć z Alton ... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Idziemy na Spin ball'a - świetny roller coaster nie dość ze kreci sie na wszystkie strony to nigdy nie wiesz z jakiej strony spadniesz w dol :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/97bb5b580fd8ab80.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]se wodospadzik był[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/34684f49c56d0f31.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]i kaczunia z malymi - ale na zdjeciu bez malych :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/04a0bd11e347bb64.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]potem znowu wybralismy sie na pontony i przy koncu cos sie zablokowalo i maly koreczek sie zrobił hihi :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/784d77e3db77efdc.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/45159996ca5908fd.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Kingus :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]czemu nigdy wczesniej nie chwalilas sie tym, ze masz auto z wlasnym szoferem? :lol: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kamilko :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ależ maleńska ta Twoja Corunia :loveu: Nie wiem czy kojarzysz forumową Besi od Marceli? Ona również waży ok 1,6-1,8 kg i była obcinana niejednokrotnie i wiesz wyglądała cudownie, mnie sie bardzo podobała, jak znajde zdjęcia to Ci pokaże ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A co do mieszkania, to rzeczywiście ceny poszły tak w górę, ze szok. My mamy M5 ponad 70 m2 i nie wiemy co z nim zrobic jak wyprowadzimy sie do Leżajska, z jednej str szkoda sprzedac, bo jak ja np chcialabym zostac na Śląsku to nigdy nie bedzie mnie stac na kupno takiego duzego mieszkania, z drugiej zas str nie stac mnie przy polskih zarobkach na jego utrzymanie, chyba, ze mialabym jakas fajna fuche i ladna wyplate :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do wynajmu to chyba czasem lepiej przemeczyc sie albo z rodzicami, ale wziac kredyt. No bo jak sie pomysli, ze masz placic osoba za wynajem mieszkania, to chyba lepiej splacac kredyt i byc na swoim :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Sis :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też kcem z Oskarciem na plaże, ja w ogole kcem Oskarcia tutaj :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A z praca to rzeczywiscie nie bedziesz miała zle, bo w weekendy ne zdazysz sie tak bardzo zmeczyc :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Daga_i_Oskar replied to Aga76's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Agusia :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wy to macie kurka gadane, ze nadazyc sie za wami nie da :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach no ja to uwielbiam goladac te Twoje dwa rozbrykane ogoneczki :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Miłego dzioneczka zycze mimo brzydkiej pogody :loveu:[/SIZE][/FONT] [/COLOR] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]u nas ogonek to jest trikolor - czrny-stalowy-złoty :loveu: i też uwielbiam kiedy nim wyma****e na prawo i na lewo a jak jest zadowolony to nosi go dumnie na grzbiecie niczym paw :lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach jaki pyszny torcik i sliczne swieczki - oryginalny :lol: ja tez taki kcem :razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak miło czytać, ze nie tylko my mampy pogode do dupy :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dobrze, ze mnie jesio glowa nie boli, za to gardelko i mam nadzieje, ze zadne chorobsko sie nie przyplata :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S ach jak zaluje ze jestem tak daleko ja to z miłą chęcią mogłabym sie opiekować Łukaszkiem i Fidlaczkiem, ach ile byłoby śmiechu :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cudne zdjęcia z 2 cudnymi modelami :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć i czołem :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach mam dzisiaj cały dzień wolnego, jakaż to przyjemnośc dla mnie, tylko jak zwykle, wtedy kiedy mam wolne pogoda jest do dupy, ale mimo wszystko i tak mam dory humor bo wybrałyśmy się z siostrą na zakupy no i trochę many many się wydało :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dzisiaj dowiedzieliśmy się niezbyt ciekawą informacje dla Nas, a przede wszystkim dla Sis i chlopaka. Czeka Nas przeprowadzka 23go sierpnia :roll: Akurat przed moim wyjazdem, ach będę musiała się gdzieś ulokować na kilka dni. Jeszcze dodatkowo mają same rodzinne odwiedziny we wrześniu, więc teraz pojechali załatwiać wszytsko i szukać jakiegoś innego mieszkania.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='maartucha'][CENTER]o jejQ Jaaaak świeeetniee [/CENTER] [CENTER]Daguś ty nie marudź, że do pracy Bo popatrz tylko na zdjęcia i pomyśl ile przyjemności po obowiązkach Fantastycznie :* trzymaj sie ciepło i pozdrow Sis i kolezanke [/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Martuś, ale czasem trzeba sobie pomarudzić, czasem wracam taka padnięta z pracy, ze nie wiem jak się nazywam :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]O tak! ile przyjemności:loveu: , a jakie kosztowne , 2 dni przyjemności a w kieszeni ponad 100 funtów mniej, ale było warto[/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: [quote name='PositiveThought']ale madafaka bomba szał też chcem. baldziioo! świetnie wyszłyście dziewuszki na tych fotkach, i buciki takie same? ja to tym pontonem - uwielbiam wszelkie spływy i przepływy[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Siemka Ziom wpadnij do mnie opchnąć złom :evil_lol: Cześc Be :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też lubie pływać tym pontonem tylko szkoda, że zaden do Polski nie chciał mnie dowieźć :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A buciki to specjalnie byłykupowane do parku zeby na karuzelach nie spadły :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Matinka']Daguś wszystko z Tobą w porządalku? Słyszałam ze w Anglii teraz straszna powódź (ponoć największa od 60 lat)! Dobrze? bo zaczynam się martwić[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witaj Matinka:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To bardzo miło z Twojej strony, ze się martwisz o mnie :loveu: ale oświadczam, że u Nas wszytsko w porządku, rzeczywiście wiele miejsc w Anglii pozalewanych, do Oxfordu nie da się dojechać, wszytsko wylało[/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [quote name='Pegaza']Witam Dagmare jee ale fajne foteczki taki porządek to ja lubie [URL]http://images26.fotosik.pl/30/4f38fc9911fdbcc2.jpg[/URL] trawka skoszona, kwiatuszki... pięknie pięknie [URL]http://images24.fotosik.pl/34/d83134ef8477e9b7.jpg[/URL] jeśli chodzi o pelerynki wyglądałyscie jak smerfusie a buciki sandałki ja podobne mam różowe toś się wybawiła, poszalała, obejrzała[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Boshe jak to oficjalnie zabrzmiało :"Witam Dagmare" :smhair2:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Trawka tutaj jest skoczona równiusienko i systematycznie, kawiaty posadzone, pieknie kwitna :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A pelerynki zostawilysmy sobie na pamiatke i bedziemy je braly za kazdym razem jak bedziemy wybieraly sie do jakiegos parku :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='koregra']Witam, no ja to tu dopiero mam zaległości postaram sie kiedyś nadrobić Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Haha daję Ci tydzien na nadrobienie zaleglosci, starczy? :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S dziekujemy za odwiedzinki i mamy nadzieje, ze bedziesz naszym stałym gościem :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']guten morgen, have a nice day[taki napis z kibelka...] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]hmm i co ja mam Ci odpisac? Ostatnio w kibelku to tylko widziałam napis F*ck off :evil_lol: ale widzialam tez drugi I love Beeeee :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki']Cześć Sis Z chęcią obejrzałam sobie jakie miałaś atrakcje Ostatnio oglądałam program o najwyższej kolejce na świecie...ehh...ale bym sie przejechała. A te kolejki dla dzieci to są najlepsze. Właśnie tak jak wspomniałaś. Kolorowe Przesyłamy buziaki![/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Madzia atrakcje to na razie tylko jedna pokazałam :evil_lol: zaraz wstawie cos nowego ;) A najwyższa kolejka to pewnie znajduje się w Stanach w parku Six Flags? Byłam tam, super było :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Daguś [/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Jejciu ale bombowe zdjecia rewelacja...Daguś Ty to masz tam świetne atrakcje i rewelacyjne przeżycia [/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Pozdrawiamy i ślemy buziale [/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]W Anglii jest wiele miejsc które są piekne i warte obejrzenia tylko miec pieniążki i zwiedzac :loveu: a przezycia z Alton są niezapomniane, w przyszym roku na pewno tam wrócę[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Aga76']Daaaguś ! Daaguś ! Ściskam cię ciepło i wirtualnie... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG][/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też ściskam Ciebie Kochana ciepło mimo brzydkiej pogody i ślę cieplutkie pozdrowionka mimo chlodu za oknem :calus:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']joł! wysyłam trochę mokrego nochalka i kilka lizów na wybudzenie! [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ojej a wiesz co ja widzisialm dzisiaj Yoreczka, pierwszy raz odkad tu jestem i cholewcia sie pobeczałam, normalnie łzy leciały ach :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej Dagus Co tam slychac Jaka pogoda ? U nas dzis leje [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Kinguś,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]u nas leje prawie cały czas, wiec powiem ze pogoda normalna ale juz sie przyzwyczailam do tego, ze lata tego lata to juz tutaj chyba nie posmakuje :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080]P.S kochane zrobiłam to z wielkim zalem, ale musiałam usunąć wszytskie Wasze emotki, bo ... cholewcia 30 przekroczyłam :angryy: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]żaba :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/ac8fc9c759bb9195.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Atrakcje dla dzieci są zawsz takie fajne, kolorowe i częściej spotyka się na nich dorosłych niż same dzieci:lol: Nam się bardzo spodobała wiewióreczka [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/c31ec7f75a01659e.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]więc postanowiłyśmy się nią przejechać :lol: :cool3: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/0285f6ff2a30e393.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images23.fotosik.pl/34/928597a41c48386b.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/eb4ef23eac29b485.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No nic na mnie już pora, trzeba się zacząć zbierać do pracy :roll: niesttey nie każdy ma się tak dobrze, ech ... bye bye[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kasiu ja będąc pierwszy raz w takim ogromni[COLOR=purple]stym parku rozrywki w Stanach to też się bałam na większości jechać, bo miałam takie samo myślenie jak Ty, ale strach przełamałam i teraz na niczym się nie boje jeździć, a jaką frajdę to sprawia :lol: :multi: :lol: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No to dalej foteczki z następnego dnia, gdzie pogoda była zdecydowanie lepsza, przede wszytskim nie padało i słoneczko na niebie zawitało :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja z Sis i kumpelą która do Nas przyjechała, a razem ze mną pracuje[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/2632aedb05420084.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Na poczatku był zamek, wielki, duży, ogromny zamek i w koło zielono, jeszcze bardziej zielono, a potem zaczęli zwozić karuzele, najpierw dla dzeci małych, później już się rozrosło i powstały w koło zamku karuzele dla dzieci tych nieco większych :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images25.fotosik.pl/34/171e4d946bc61ffd.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/f5e6f2bf362b8cff.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Anglicy są zakochani w golfie, ale bardziej tym mini niż prawdziwym - zresztą jest to bardzo kosztowne hobby ... Gdziekolwiek się nie pójdzie są zrobione mini pola golfowe takowe również znjadowało się w parku ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images24.fotosik.pl/34/d83134ef8477e9b7.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/cc8e5be909056546.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][B]ALTON TOWERS[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No to przyszła pora na foteczki :multi: Pierwszego dnia tak jak wcześniej wspomniałam pogoda Nam nie dopisaa i zmuszeni byliśmy zakupić sexowne pelerynki :lol: Tak się w nich prezentowałyśmy :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images26.fotosik.pl/34/e7a433d66ca7f774.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images23.fotosik.pl/34/6899df64bb5557e9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ok udało nam się na pontonach, przepłynęliśmy przez wodospad bez żadnych komplikacji, woda Nas oszczędziła i udało sie w miare suchym wyjść, więc ... wybrałyśmy się z kumpelą na taką dużą kręcącą się hustawkę i ... sami spórzcie [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/5f275f82374e5b65.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ta paskudna woda nas bezczelnie ochlapała spryskując nasze twarze :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images27.fotosik.pl/35/f493c2650d3a57bc.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dobra kochane ja lecę się prysznicować, potem do Was jeszcze zajrzeę obiecuję :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Daga_i_Oskar replied to Aga76's topic in Galeria
[quote name='Aga76']Oooj biedna Daguś, trza wysłaś jakimś priorytetem gołąbka do Dagi, a może gołąbka gołębiem pocztowym puścić? Tam tam są ... linki sztuk dwa[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ojej zadowole się chociaż jednym gołąbkiem :loveu: a może przez kuriera, samolotem jak poleci to zdąże jeszcze zjeść przed pracą :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']one są w postaci linków :evil_lol: pfi, ja też muszę sobie sama ugotować jak chcę coś dobrego...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Beatko, ale tutaj nie ma takich dobrych produktów jak w PL, co zrobimy to nie smakuje tak jak u mamy :shake: Teraz znowóż przyszedł mi smak na kraby, ale do sklepu sie nie chce iść :shake: Mała głodóweczka sie przyda, bo ja zamiast zrzucić na wadze to przybrałam, praca w restauraji wcale nie jest dobra :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale chłopaczyna urósł - ile już wazy? :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Daga_i_Oskar replied to Aga76's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też zgłodaniałam, a tu ani gołąbków, ani rosołku, ach ja kcem do Polski do mamci :placz: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S Beatka ja jstem ślepa i nie widzę tych zdjęc z wesela :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Martuś :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ja też z niecierpliwościa czekam na zdjecia chlopaka, bo dawno juz go nie widzialam, a co do dogo to i mnie muli[/COLOR][/SIZE][/FONT] :mad:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Aga76']Jakie piękne zdjęcia przyrodnicze, kwiatuszki kwiatuszki :multi: :multi: :multi: Cześć Daguś :calus:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aguś te zdjęcia nie oddaja uroku całości ... Centrum jest takie kolorowe, że ludzie spędzają tam wolny czas kładąc sie albo to na plaży, wśród szumu morza i krzyków rozweselonych dzieciaków, lub na soczyście zielonej trawie wśród pięknych kompozycji kwiatowych - ja uwielbiam tamtędy spacerować, jakoś tak jest kolorowo i człowiek od razu lepiej się czuje :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='maartucha'][CENTER]Witaaaj Daguśś :*[/CENTER] [CENTER]Ślicznie tam :lol: a z tą pogoda to grrr.. faktycznie :placz: Ale po mimo to 3maj sie ciepluutttko i uważaj na Siebie :loveu:[/CENTER] [/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Martuś:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ślicznie to tu jest nie będę się sprzeczać :evil_lol: klimat zupełnie nie angielski, bardziej taki hmm... śródziemnomorski? no jest cudownie :loveu: A z tą pogodą, no cóż ... jakoś już sobie zakodowałam, że lata tego lata to tutaj nie będzie :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Matinka']Witamy po raz pierwszy ale napewno nie ostatni :-)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witamy Cię Matinka w Naszej galeryjce :multi: i zapraszamy ponownie, póki co nie ma zdjęć Oskarcia, ale po prowocie wszystko nadrobię ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej Dagus:multi: To czekamy na fotki :)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kinguś jakieś zdjęcia na pewno dzisiaj wstawię tylko muszę zrobić porządeczek na fotosiku, bo lekki bałagan mi się zrobił :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']dzień dobry Daguś kochana :calus: fajnie tam masz, ja miałam iść na banananana ale nie było nikogo chętnego u mnie, bu. a takie ogrody ja uwielbiam, ostatnio zrobili nowy w Sczecinówie - taki różany :loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Atka :multi: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Byłoby jeszcze fajniej gdyby pogoda była, wtedy chyba leżałabym cały czas na plaży i opalała się, ach uwielbiam się opalać :loveu: a na banananananie też bym się przejechała, trzeba było dzwonić po mnie razem byśmy się powygłupiały :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ogród to ja Ci dopiero pokażę jaki się znajduje w Tym Alton Towers coś cudownego widoki z góry przecudne, niestety zdjęć z góry nie mamy :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To jak Ty się tak dowiadujesz z dnia na dzień, że gdzieś wyjeżdzasz to może i do Bournemouth byś się wybrała, co? :cool3: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A tak swoją drogą to wiesz przyzwyczaiłam się już do Mikusia bez gumeczki i podoba mi się chłopak zwłaszcza z tym jęzorkiem na wierzchu i ze spuszczoną mordusią, normalnie żywa maskota :loveu: chciałabym taką, aj zatuliłabym ją na śmierć :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A to już niedługo prackę zaczynasz, czyli będziesz tak jak ja rzadko na kompie? Będzie mi razniej jak ktoś inny będzie miał tyle samo zaległości co ja :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki dla chłopaka i pozdrowionka da Ciebie ode mnie :p[/COLOR][/SIZE][/FONT]