-
Posts
7113 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Daga_i_Oskar
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[COLOR=black]Hello everybody :multi: :loveu: :multi: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]Jestem juz w Polsce a u mego boku boski Oskarito :lol: :loveu: Ależ mnie chlopak przywitał na lotnisku, aż mi sie łezka w oku zakręciła, takimi buziaczkami mnie obsypał, że wszyscy zamiast wypatrywać "swoich" to wpatrzeni byli w całuśniego Oskarcia :loveu: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]W ostatnich dniach nie miałam jak się do Was odzywać, bo bez internetu bylam no i z nikim kontaktu nie miałam.[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]Podróż do Polski nie obyła się bez niespodzianek. Planowy wylot, wtorek 28.08 godz 13:45 lot z Bournemouth do Katowic. Dojeżdżamy na lotnisko, ja cała podekscytowana, że wreszcie po 3 m-cach ujrze swoich i co się okazuje? "Przepraszamy bardzo, ale lot z Bourne... do K-ce w dzisiejszym dniu jest odwołany..." Ja już cała zdenerwowana, jak to odwołany? czemu? I co teraz? Powiedzieli nam, że mozemy zmienić rezerwację lotu na następny dzień tyle, ze z Londynu, albo na czwartek z Bourne, wiec bez zastanowienia wybraliśmy tego 30go. Wyobraźcie sobie, że w środę z Londynu również odwołali lot Wizzair'a do Katowic, no czy oni są poważni? Wczoraj w takim stresie jechcałam na to lotnisko, ale wszystko na szczęście poszło pomyślnie a i bezpiecznie doleciałam do domku. Jeszcze przy odprawie już na samolot, coś podejrzanego znaleźli w moim bagażu podręcznym podczas prześwietlania, no i kazali mi otwierać i wszystko wypakować, ale niczego nie znaleźli, bo i nie mieli czego szukać, niczego zakazanego nie wywiozłam z Uk :eviltong: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]Jestem bardzo szczęśliwa, że już w domciu jestem, ale co z tego jak ledwo się wypakowałam, a dzisiaj znowu czeka mnie pakowanie i bardzo busy dzień, bo jutro na ten obóz do Karpacza jadę i wrócę 10go, wtedy na pewno zdjęciami Was zasypię, mam jeszcze bardzo dużo do pokazania z Anglii, a na Oskarkowe niestety będziecie musiały zaczekać. Zamówiłam przez internet karte do aparatu nowego i co się okazało, ze nie pasuje i muszę ją wymienić, jak wszystko dobrze pójdzie, to może uda się załatwić to dzisiaj, a jak nie to dopiero po powrocie.[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]Tak ogólnie to u mnie wszystko w porządku, zaraz wychodzę na spacerek z Oskarciem, a potem do lekarza, bo choróbsko mnie złapało i nie najlepiej się czuje, trzeba iść po jakieś tableteczki, żeby na obozie całkiem się nie rozchorować :shake: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]ktoś kiedyś pytał się mnie czy w Karpaczu będę miała dostęp do internetu, obawiam się, że nie, a nawet jakby był to pewnie czasu nie będzie, zeby z niego korzystać, no ale Kochane wytrzymałyście 3 m-ce to dacie radę jeszcze 10 dni. [/COLOR] [COLOR=black]Ach już się nie mogę doczekać jak wypróbuję mojego Canonika na Oskarciu, póki co testuje na nim aparat z komóreczki, bo jakas tapetke trzeba bylo sobie dac :loveu: :loveu: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, dziękuję za wszelkie odwiedzinki i obiecuje, że Wasze galeryjki nadrobię :multi:[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']:mdleje: to ja dzień dobry...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]czy dobry to się okaże :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Zaraz wybywam do Centrum popatrzeć trochę w chmury :lol: tzn dzisiaj jest pokaz/akrobacje najszybszych samolotow na swiecie, nazywaja się red arrows, zapowiada się ciekawie :cool3: Potem mam zamiar wstąpić jesio do sklepów fotograficznych i kupić tą karte i torbe na moje nowe dziecko :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No to ja milego przedpoludnia i południa i w ogole całego dnia Wam zycze :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A ja dziewczybki chcialam powiedziec dobranoc :drinking:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Madziu - zapracowana kobitko :lol: teraz ja tak mogę napisać :eviltong: Ja dzisiaj leniu****e mam dzień wolny, a jutro wracam na 17 :eviltong: Ale tez tylko do końca miesiąca pracujesz tak? Czy będziesz sobie tez tam dorabiała w roku szkolnym?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki dla Mikulińskiego :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Anusia & Alutka']A ja żem siem zastanawiala, skad Atka tych murzynow wziela... :evil_lol:[/quote] [LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]"cza" czytac posty doklkadnie :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']ale mi chodzi o to, że się w ogóle niczego nie przestawia i robisz zdjęcia kwiatka w trybie ruchu np :lol: mam taką koleżankę, co to aparatem tatusia szpanuje :shake: Daga, a opłaca się używany? :hmmmm: tak na początek?[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jeżeli jest on od sprawdzonej osoby, jeżeli wszystko w nim działa tak jak nalezy, to czemu nie/ Kupujemy używane komórki, samochody, tak samo jest z autami. Uważam, ze zanim się kupi powinno sie ja sprawdzic, zeby potem nie byc nie zadowolonym ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']skąd ona murzynów tam wzięła? :hmmmm: weźcie mnie zatrudnijcie gdzieś, nawet na zmywaku :mdleje: no właśnie te wszystkie parametry, ustawienia... mnie na przykład najbardziej interesuje światło, bo ono jest właściwie najważniejsze, są ludzie, którzy mając takie aparaty robią zdjęcia tylko w jednym trybie np...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No przeca mówi się :" jestesmy jeszcze daleko za murzynami" :evil_lol: :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A wracając do aparatu i ustawien, to prawda jest taka, że automatycznie ustawione parametry pozwalają na zrobienie dużej ilości zdjęć w krótkim czasie i wcale nie oznacza to, ze zdjęcia będą złej jakości. Jeżli ma sie czas, interesuje nas konkretna rzecz (stała) można bawić się w ręczne ustawienia, jednakze jest to bardzo czasochłonne i często decydujemy się na automatica :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie wszystkim wychodzi czysta albo troszke ponad. Byloby suuuper :grins: A z tego co widze Ty i tak musialabys przez wrocław jechac. Cena biletu bez znizki /tylko taka znalazlam/ to 48.00 Oj Daaaga nie lam sie ;)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Do Poznania mogłabym się skusić, ale żeby ktoś mi towarzyszył w pociagu bo tak samemu to doopa blada :roll: Tylko jest problem, kiedy? Ja po 10 wrzesnia mam sesje i zaległe egzaminy do zdania, ostatni weekend wrzesnia zaczynam szkołę fotograficzną i mam ją w co drugi weekend, w tygodniu uczelnia, bodajże pierwszy weekend października zarezerwowany na Leżajsk. Ze mna będzie ciężko, bo i ciężki rok się zapowiada :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Daria jest jeszcze ze Śląska, nie? Zjazd Yorkofiołów :loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tak :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Daga_i_Oskar replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a mnie nie chca placic za 5 nawet na studiach :placz: musze chyba rodzicow podszkolic :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja se mieszkam koło Katowic, do Pozka mam ponad 300km, nad może gdzieś z 600 km jak nie więcej, jcięzko będzie wszystkim dogodzić. Wszystko zalezy jakie kosztaby wyszły no i miło byloby jechać z kimś, kto jest ze Ślaska i dysponuje samochodem, koszty podzieliłyby sie i wyszłoby taniej :p[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Daga nie sluchaj, nie dojrzewaj :shake: To nic milego... Wlasciwie gdyby nie fakt, ze pozniej ta grzywa zle odrasta, to pomysl nie bylby taki zly...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No wlasnie ta grzywa, te wlosy wpadajace do oczu, to jest tak naprawde głowny powod, ze nie chce go ciachnąć i zmieniac fryza. Raz miał tak opitolone :angryy: włoski nad oczkami, ze pol roku chyba czekaliśmy aż odrosną :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Daga_i_Oskar replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']no niby mam konto, ale tam zbieram na samochód, więc nie ruszam :evil_lol: i tak podziwiam... a zdradzisz jaką? :cool3:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A ile masz już na ten samochód? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']właśnie właśnie Daguś... niektórzy sobie myślą, że jak se kupią lustrzankę to to wszystko załatwi, zdjęcia będą piękne i śliczniusie, a tu jakieś umiejętności puls talent mieć trzeba...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]na ten temat sa sprzeczne opinie ... jedni uważaja, ze nie nalezy mieć zadnego talentu, wiedzy, aby zrobić dobre zdjęcie, a mnie sie wydaje, ze do fotografii trzeba miec dobra rękę i oko. Ja np widzę coś ciekawego, fascynującego w drzewie na tle blekitnego nieba, a dla innych to zwykłe, rosnące gdzies tam drzewo. Dobry aparat pozwala Nam w uzyskaniu dobrej fotki, ale nie zastąpi wszytskiego, bo trzeba tez umieć wykorzystać aparat i jego zakres funkcji, trzeba sie znać na ustawieniach, jakie powinny być kiedy robimy zdjęcia w ciemności, jakie w dzień, jakie w pomieszczeniach, a jeszcze inne robiąc portrety...[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Anusia & Alutka']Ha! A widzisz Ty. U nas w Polsce, dają do aparatu karty pamięci :cool1: Fakt ze z 10 fotek sie miesci, ale zawsze to karta nie??? A tak na powaznie to aparat zapowiada sie super i nas w Polsce jeszcze dlugo nie bedzie na niego stac :shake:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Do tych aparatów to nie wiem czy dodają nawet te najmniejsze, najzwyklejsze karty, może do cyfrówek normalnych to tak, ale do lustrzanek to chyba nie, aczkolwiek ręki nie dam sobie uciąć.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Masz racje, w Polsce nie da się tak łatwo pozwolić sobie na zakup takiego aparatu, tutaj mając ukończone 22 lata możesz spokojnie po 1 wypłacie zafundować sobie taką zabaweczkę, my niestety jeżeli chodzi o zarobki jesteśmy daleko za murzynami :shake: :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Yorkie']Cześć Daguś! Gratuluję nowego aparatu :multi: 400D, no no... a ty go kupowałaś w UK? Był tańszy niż w Polsce (tak się pytam jak tam jest cenowo)? Mi ostatnio spodobała się lustrzanka, mam już uzbierane połowę sumki (:eviltong: ), a reszta też pójdzie migusiem, więc pewnie za rok będę miała... Namówił mnie wujek, jak robiłam nią zdjęcia, to byłam po prostu wniebowzięta :loveu: Śliczne zdjęcie :loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Saruś :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tak kupiłam go dzisiaj w sklepie Currys, cenowo są podobne, ale teraz jest promocja na poszczególne produkty Canona, gdyż Canon obchodzi swoje 20 lecie EOS'a i tak więc przy moim aparacie dostanę zwrotu 50 funtów, tylko muszę wypełnić formularz, wysłać go na podany adres, razem z kopią dwowodu zakupu i kodem opakowania i w ciagu 2 tygodni od wpłynięcia na podany adres powinien wpłynąć zwrot na konto. Zdecydowałam się go tutaj kupić, ponieważ promocja ta trwa do 31 sierpnia i w PL mogłabym z tym nie zdążyć, gdyż musiałabym go kupić przez Internet, bo w sklepach są mimo wszystko drozsze.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Lustrzaneczka to super sprawa, zwłaszcza jak ktoś się interesuje fotografią. Mnie to bardzo kręci, zwłaszcza makro fotografia - chciałabym sobie kiedyś zafundować obiktyw przeznaczony do tego typu zdjęć :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='PositiveThought']mi się marzy ale jeszcze dłuuugo będę czekać... Canon 35D albo Nikon D80 na razie inwestuję w kompakta Nikona...[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Zastanawiałam się pomiędzy Nikonem D80 a własnie Canonem 400D i cena jednak przeważyła. Wolę zainwestować w lepszy obiektyw, ale to dopiero w przyszłym roku, teraz trzeba poznać aparat, nauczyć się robić nim dobre zdjęcia, a jak już będę po rocznej praktyce szkolnej to będę bardziej obeznana jaki obiektyw kupić, na co zwracać uwagę itp. Teraz każdy doradza to co ma, bo mu odpowiada, ale niekoniecznie tobie będzie odpowiadało to co innej osobie. To trzeba wybrac indywidualnie, do własnych potrzeb, zeby spełnialo Nasze wymagania :p[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Anusia & Alutka']Ostatni weekend wrzesnia. Ale wiecie co? Mozna wybrac jakies miasto środka i się kiedys spyknac, co Wy na to? :razz:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja jestem jak najbardziej ZA, ale niestety nigdy nie bedzie tak, że każdemu dane miejsce bedzie odpowiadalo, jestesmy za bardzo porozrzucani :roll: Dla każdego zawsze bedzie za daleko :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S ostatni weekend wrzesnia zaczynam szkołę fotograficzna, więc nici - Madzia a teraz to juz chyba mnniej marne wytłumaczenie, co :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Najpierw wróć do ojczyzny, a później pogadamy :diabloti:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A wrócę sę :diabloti: i odwiedzisz mnie?:cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A może jakieś miłe spotkanko 28.08 godz 17:00 Katowice - pyrzowice, lotnisko - przywitanie kolezanki w ojczyźnie po 3 m-cach i Morze lecących yorków :loveu: sie rozmazylam cholewcia :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dagus a do Wroclawia na wystawe sie nie wybierasz? :hmmmm:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Trochę daleko mam :roll: a i nawet nie wiem kiedy jest :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']A ja to się obawiam Daga, że Ty nigdy nie dopuścisz do braku zapasu gumeczek:diabloti:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Madziu ja czuję, że prędzej, czy później zetnę mu kucorka. Pamietasz jak jeszcze działało forum na yorkach, off topic i te sprawy, jak zapierałam się nogmai i rekami, ze nie zetne Oskarcia na krótko, bo chcę zapuścić mu włosy? To było 2 lata temu i co? Zgoliłam go n a łyso, teraz innego już go sobie nie wyobrażam :loveu: do kucorka, a raczej jego braku muszę chyba dojrzeć :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Na plaży mówisz, ogólnie jest zakaz :roll: No ciiiba, że jakąś dziką i niezaludnioną zbytnio znajdziemy :grins: Najwyżej połazimy z piechami na smyczy, a jak natkniemy się na trochę luzu na plaży, to polatają:razz: I nie zapomnijmy się wymienić numerami kom. :cool1:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja tez kcem, ja też kcem sie z Wami i z Waszymi piesami spotkać! Ja też kcem ... :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Dobrze kojarzę, że Oskarek jeszcze nigdy nie miał ścinanej kiteczki? :hmmmm:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Tylko za czasów szczeniaczka miał jeżyka, a tak to 4 lata czeszemy kiteczkę :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']Daga, obtnij! fajny czupurek jest, można głaskać i głaskać :loveu:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj zapewne fajny, ale siakoś chyba jeszczze nie teraz, ja tak kocham ta jego fontanne na głowie, uwielbiam mu robic kucorka, a jak go zetne to co z gumeczkami zrobię? Jak mi się wszystkie zużyją to pomyślimy :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Daga wraca :multi: :cunao: :laola: :cunao:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wracam, wracam i tez się z tego powodu cieszkam :Cool!: :sweetCyb: :bigcool: :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Daga_i_Oskar replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']Przed kupnem czytałaś trochę, orientowałaś się co i jak z tymi aparatami? Czy poszłaś do sklepu tak na żywca i miły pan z obsługi doradził Ci jakąś fajną lustrzaneczkę?:cool3: Bo ja to cholera ni w ząb, jesli chodzi o te parametry wszystkie :roll:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Madziu o lustrzaneczce to ja juz kupę czasu marzylam i od początku jak tylko wyszedł na rynek chciałam 400D, mialam tez wahania aby kupic 350D i zainwestowac w obiektyw, ale mimo wszytsko zdecydowalam się na 400D - teraz to na Oskarku beda testowane wszytskie tryby hihi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']Madźka, to jeden z najlepszych aparatów na rynku :mdleje:[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jeden z najlepszych dla półprofesjonalistów :cool3: :eviltong: Niestety na profesjonalny apart jeszcze długo, długo mnie nie będzie stać. Ale przerzucic się ze zwykłego aparatu cyfrowego, na lustrzankę tego rodzaju to jest dla mnie ... no po prostu marzenie, które się spełniło :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]